150 cm yuvarlak jakuzi

150 jakuzinin üstten görünüşü sistem 2

Sistem 1 Toplam 9 Adet Masaj Jeti

Sistem 2 Toplam 26 Adet Masaj Jeti

Bursa Ücretsiz Montaj 4 ve üstü Alımlarda Ek montaj Ücretiyle Tüm Şehirlere Montaj Hizmeti.

150 cm yuvarlak jakuzi 150 cm yuvarlak jakuzi

yuvarlak jakuzi uygulanmışı yuvarlak jakuzi iç görünüm

Jakuzilerimiz Bursa Ücretsiz Montaj, İstanbul, Yalova, Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Kütahya, Eskişehir, Balıkesir, Çanakkale Ek Ücretle Kapı teslim ve Tüm Türkiye’ye Sigortalı Ambarla Gönderim Sağlamaktayız.
Dilerseniz 0 224 334 0 334 Whatsapp hattımızdan resim atarak veya arayarak montaj için tesisatınızda gerekli olması gerekenleri anlatabiliriz.
Tüm Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir.

Küçük Dostlarımıza Bebek Jakuzi , Yuvarlak jakuzi

Küçük Dostlarımıza Bebek Jakuzi Jakuzi keyfi sadece yetişkinlere özel değil! Her yaştan çocuk ve bebek bu benzersiz hidro masajı tecrübe edebilir. Özellikle bebekler jakuzilerin kullanımı ayrı bir önem taşıyor. Bebeğe mükemmel bir naiflikte masaj yapan jet motorları, küçük dostumuzun keyfine keyif katıyor. Küçük hanımefendiler veya beyefendiler herhangi bir modeldeki jakuzinin keyfini doruklarına kadar yaşayabilir. Pek tabii bu keyfi yaşarken ebeveynlerin yanlarında durmasını öneriyoruz. Her ne kadar siz can simidi veya benzeri güvenlik önlemlerinizi alsanız da bebeğinizi gözetmeniz gerekmektedir. Üstelik bu sayede sizler de jakuzi modelleri sayesinde küçük prensinizin veya prensesinizin mutluluğuna ortak olabilirsiniz.

Bebekler için Jakuzi Her Modelde Uygundur Anne veya babaların akıllarında yer edinen bir diğer soru da jakuzinin modelinin önemidir. Bunu bir açıklığa kavuşturmanız zamanı pek tabii geldi. Öncelikle şundan bahsedelim; jakuzide geçirdiğiniz keyif asla ama asla modeller ile sınıflanmaz. Modeller, sadece sizin göz zevkinize hitap eden ve banyo içerisindeki estetiksel farkı yaratan bir unsurdur. Aynı ölçüleri veya ebatları karşıladığınızda (Tabii ki aynı sisteme veya özelliğe sahip olanlar jakuzi için) keyfiniz sınırlanmaz. Bebekler için de bu durum aynıdır. İster dikdörtgen bir modeliniz olsun ister yuvarlak. Bebeğinizin keyfi her bir modelde de en üst seviyede olacaktır. Bizler bunu garanti etmekteyiz. Fakat önemli bir ayrıntıyı söylememizde de fayda vardır.

Jakuzinizi bebeğiniz için seçerken çift kişilik seçmeye özen gösterin.

Tabii ki bu durum sadece bebeğinizi ilgilendirmez. Bebeğiniz ve sizin keyfiniz için çift kişilik veya birkaç kişilik modelleri tavsiye etmekteyiz. Yeri geldiğinde jakuzinizin içine bebeğiniz ile girmeli ve onun keyfine ortak olmalısınız. Anne çocuk veya baba çocuk arasındaki ilişkiyi bu durum pek tabii güçlendirecektir. Bu sayede bebeğinizin aklında güzel bir hatıra olarak da jakuzi içerisindeki geçirdiğiniz vakitler kalacaktır. Bazı durumlarda anne ve babayla birlikte geçirilen bir hidro masaj deneyimi çocukların psikolojisinde olumlu etki bırakmıştır. Bebeklerin hem psikolojik hem fiziki gelişimi için 3- 4 yaş arası çok önemli olduğundan bu keyfi bu yaş bandında eyleme geçirmenizi bizler tavsiye etmekteyiz.

Jakuzinin Bebeklere Olan Faydası Yukarıdaki başlıkta bir nevi jakuzinin bebeklere olan psikolojik etkisinden ve aileyle birlikte zaman geçirmenin öneminden bahsettik. Bu başlığımızda jakuzinin bebeklere olan fiziki faydasından veya avantajından söz edeceğiz. Bunu yaparken ise normal bir yetişkin birey ile karşılaştırma yaparak ilerleyeceğiz. İşte jakuzi modelleri ve bebeklere olan faydası!

Jakuziler hepimizin bildiği gibi sıcak su ile çalışmakta.

Su derecesini elbette siz belirleyebilmektesiniz. Yetişkinlerin istediği su ısısı elbette artabilir. Fakat bebekler için bu durum geçerli değildir. Çok sıcak, adeta kaynama derecesine yakın bir suda bebeğinizin konforunu sağlayamazsınız. Bunun için ısıyı minimalize etmeli ve ılık denilebilecek bir ortam sağlamalısınız. Ancak o zaman bebeğinizin yüzünde gülücükler açacaktır.

Bu uygun sıcaklık bebeğinizin iskeletine veya kas dokusuna oldukça iyi gelecektir. Gelişmeye açık vücudu rahatlayacak, esneyen kemikleri ve kasları bir nebze ferahlayacaktır. Üstüne jakuzi firmaları tarafından özenle eklenen jet motorları eklenince ise bu durum oldukça keyifli hale gelecektir. Jet motorları tarafından yapılan emiş veya itiş, bebeğinizi oldukça mutlu edecektir. Bebeğiniz, sanki pamuktan bir masaj yapılıyormuşcasına mutlu olacaktır. Elbette bu jet motorları dahilinde gelen hidro masaj, sadece bebeğin gülümsemesine yardımı olmayacaktır.

Hidro masaj ile bebeğiniz gaz sancısı, karın ağrısı veya herhangi bir vücudunda ağrı çekiyorsa onu yok edecektir. Pedagoglar ve pedagoji ile ilgili önde gelen isimler, mutlaka bir bebeğin sıcak spa veya benzeri jakuzi faaliyetinde etkin olmasını önermektedir. Bebeğin ruhsal ve fiziki sıkıntılarından kurtulacağı, en az 10 en fazla 20 dakika kalacağı mükemmel bir ortamdır jakuzinin yaratmış olduğu ortam.

Bebek Jakuzi Fiyatları Jakuzilerin ve bebeklerin geçtiği bir yazıda mutlaka olması gereken başlık, kesinlikle bebek jakuzilerin fiyatlarıdır. Fakat bebek jakuziler veya modelleri gibi herhangi bir seçenek mevcut değildir. Yetişkin bir jakuzinin kullanımı da bebekler ile aynıdır. Bu vesile ile yetişkin insanların jakuzilere verdiği ücretler olarak da bu bakımdan aynı olmaktadır. Jakuzi fiyatları, daha önce bahsettiğimiz modellere, özelliklere veya boyutlara göre değişkenlik göstermektedir.

  • jakuzi, jakuzi modelleri, jakuzi fiyatları, Jakuzi Firmaları, tek kişilik jakuzi, çift kişilik jakuzi, dikdörtgen jakuzi, oval jakuzi, yuvarlak jakuzi
HEMEN ARA
×