170×120 Çift Kişilik Jakuzi

Sistem 1 Masaj Adeti 12 Adet Fiyatı : 28950 TL

1.Sınıf Akrilik Gövde ve Ön Panel

12 Adet Yanlardan Masaj Jeti

1 Adet 1,20 Hp Motor

2 Adet Yastık, 2 Adet Tutamak

1 Adet Led Lamba, 1 Adet Jakuzi Çeşmesi

Kumandalı Gider, Su Basınç Ayar Düğmesi,

____________________________________

Sistem 2 Masaj Adeti 32 Adet Fiyatı : 39750 TL

1.Sınıf Akrilik Gövde ve Ön Panel

12 Adet Yanlardan Masaj Jeti

20 Adet Zeminden Masaj Jeti

2 Adet 1,20 Hp Motor

2 Adet Yastık, 2 Adet Tutamak

1 Adet Led Lamba, 1 Adet Jakuzi Çeşmesi

Kumandalı Gider, Su Basınç Ayar Düğmesi,

____________________________________

Sistem 3 Masaj Adeti 32 Adet Fiyatı : 45750 TL

DİJİTAL SİSTEM

Fm Radyo, hoparlör, Jakuzide Dijital Kontrol

1.Sınıf Akrilik Gövde ve Ön Panel

12 Adet Yanlardan Masaj Jeti

20 Adet Zeminden Masaj Jeti

2 Adet 1,20 Hp Motor

2 Adet Yastık, 2 Adet Tutamak

1 Adet Led Lamba, 1 Adet Jakuzi Çeşmesi

Kumandalı Gider, Su Basınç Ayar Düğmesi,

___________________________________

Jakuzilerde Sistem 1 ve Sistem 2 ne anlama gelmektedir. ? İncele.

Jakuzilerimiz Bursa Ücretsiz Montaj, İstanbul, Yalova, Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Kütahya, Eskişehir, Balıkesir, Çanakkale Ek Ücretle Kapı teslim ve Tüm Türkiye’ye Sigortalı Ambarla Gönderim Sağlamaktayız.
Dilerseniz 0 224 334 0 334 Whatsapp hattımızdan resim atarak veya arayarak montaj için tesisatınızda gerekli olması gerekenleri anlatabiliriz.
Tüm Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir.

 

Bir Evde Neden Jakuzi Olmalı? 170×120 Çift Kişilik Jakuzi

Jakuzi modelleri, kişinin rahatlamasına olanak sağlayan yegane ürünlerden bir tanesidir. Günün yorgunluğunu, sinirini veya stresini atmanızı sağlayacak bu banyo ürünü, yediden yetmişte herkesin dilinde. Basit arayüzü ve kurulumu ile pratik bir kullanım sağlayan jakuzinin, en büyük artısı ise fiyatları oluyor. Böyle bir üründen hiç beklenemeyecek fiyatları getiren jakuziler, güvenilir firmalar dahilinde ise kalitesi biraz daha artıyor.

Artık hayatımız bir toksit üretkenlik ortamı olmuş durumda. Biz dahil dünya genelindeki her insan bu toksit üretkenliğin kurbanı. İnsanlar artık hiç olmadığı kadar fazla çalışıp hiç olmadığı kadar para kazanma derdinde. Bunun ise tek bir sebebi var. O da konforu sağlamak. Jakuzi, işte bu konforu sadece tek bir ürün ile sizlere sağlıyor. Sizin belki de yıllarca çalışıp elde etmek istediğiniz konforu veya rahatlığı jakuziler tek bir tuş ile ayağınıza getiriyor. Sanırım bu cevap neden evde bir jakuzinin olması gerektiğini anlamanıza yardımcı olacaktır.

Stresi Yok Eder

Biliyorsunuz ki stres, ister çalışan olalım isterse de öğrenci her daim peşimizde. Stres, artık bir yemek veya su gibi bir ihtiyaç. Stres olmadan insan amacına ulaşamıyor. Evet, stres olmadan amaç kifayetsiz kalıyor. Peki nasıl mı? İnsan düşünen bir varlık. Fakat insan en çok stres anında düşünebiliyor. Konforsuzluğun veya rahatsızlığın boy gösterdiği bir ortamda insan, daha çok üretebiliyor ve daha fazla düşünebiliyor.

Fakat bu, 365 gün devam edebilen ve durmadan bir döngüye sabit kalan bir kuram asla olamaz. İşte jakuzi firmaları, bu döngüyü bozacak bir oyun bozanı yani jakuziyi devreye sokuyor. Günün stres ve sıkıntısını jakuziler ile atabileceğinizi sizlere beyan ederek evlerinize tedariğini sağlamaya çalışıyorlar. Yapılan araştırmalar baz alındığında günün sağlamış olduğu sinir veya stres, jakuziler sayesinde %70’lik bir azalmaya yol açıyor. Bu rakam, sanrım jakuzinin neden tercih edilesi bir ürün olduğunu ilk elden bizlere söylüyor.

Fiyatlar da Buna Bir Etken

Her ne olursa olsun bu ürünler, insana hizmet eden fakat insana hizmet ederken cep yakmayan ürünler olmak zorunda. İnsan çok şey beklediği bir ürünü alamadığında o ürünün değeri ne olursa olsun hiçbir şey ifade etmez. Jakuzi fiyatları, bu noktada son derece makul fiyatlandırma gerçekleştirerek (tabii ki firmadan firmaya veya modelden modele fark etmek kaydı ile) insanlara hizmetinde bir sınır tanımıyor.

Eğer yazılarımızdan bir tanesine denk gelmişseniz modellerin fiyatlara olan etkisinden uzun uzun bahsetmiştik. Eğer denk gelmediyseniz isterseniz gelin, fiyatlara neden olan unsurlardan kısa kısa bahsedelim ve maddeleyelim. Böylelikle siz, yani yeni okurlarımız modellerin fiyatlarında farklılığa yol açacak unsurlardan mahrum kalmazsınız. Hadi geçelim öyleyse!

Sonuç olarak jakuzi firmaları, her bütçeye göre bir modeli piyasaya sürerler. Sizin yapmanız gereken tek şey bütçenizi belirleyip, modeli kafanızda seçip, istediğini aparatları veya opsiyonel parçaları beyan edip, tedarikini isteyip, ödemeyi yapıp ve son olarak kurulumunu beklemek olacaktır. Emin olun jakuzinin evinize gelip montajlanması oldukça kısa sürede gerçekleşecektir.

Tasarımı da Unutmayalım

Birçok jakuziye aşık kesim, jakuziyi tercih etmekte konfor veya rahatlığı değil tasarımı esas alıyor. Peki nasıl? Biliyorsunuz ki jakuziler, farklı renk seçenekleri veya şekillerde karşımıza çıkıyor. Bunu tercih edip banyoya veya evin herhangi bir köşesine jakuzi fiyatları fark etmeksizin getirten bir kesim de vardır. Azınlıkta da olsa bu durum her dönem yaşanmaktadır. Eğer sizde tasarıma önem veriyorsanız, sizin için konfordan önemli olan dış banyo yüzeyine olan estetiksel dokunuş ise jakuzileri birer süs eşyası olarak da nitelendirebilirsiniz. Hem bu süs eşyasına istediğiniz zaman girebilir ve jakuzi modelleri keyfine şahitlik edebilirsiniz.

HEMEN ARA
×