175×130 çift kişilik jakuzi

175x130 da sistem 2 175x130 jakuzide sistem 1

Sistem 1 Toplam 22 Adet Masaj Jeti

Sistem 2 Toplam 38Adet Masaj Jeti

Bursa Ücretsiz Montaj 4 ve üstü Alımlarda Ek montaj Ücretiyle Tüm Şehirlere Montaj Hizmeti.

175x130 jakuzi çapraz görünümü 170x130 çift kişilik jakuzi dikdörtgen jakuzijakuzi çeşitlerinde kampanya

175×130 çift kişilik jakuzi

Jakuzilerimiz Bursa Ücretsiz Montaj, İstanbul, Yalova, Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Kütahya, Eskişehir, Balıkesir, Çanakkale Ek Ücretle Kapı teslim ve Tüm Türkiye’ye Sigortalı Ambarla Gönderim Sağlamaktayız.
Dilerseniz 0 224 334 0 334 Whatsapp hattımızdan resim atarak veya arayarak montaj için tesisatınızda gerekli olması gerekenleri anlatabiliriz.
Tüm Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir.

Jakuzi Küvetlerinde Akrilik 175×130 çift kişilik jakuzi

Jakuzi başta olmak üzere birçok banyo ürününde kullanılan akrilik, aslında bir dış cephe kaplaması olmaktadır. Neredeyse evin tüm bölümlerinde ve ürünlerinde kullanılan bu malzeme; mutfak tezgahlarından küvet içlerine kadar kullanılmaktadır. Akrilik denildiği zaman kumaş malzemeleri de aklımıza gelmektedir. Fakat bizlerin bahsedeceği akrilik yüzey, kumaş malzemelerinden farklı olarak kendini göstermektedir. Bu yazımızda bir mermer yüzeyi benzeri yapısıyla ortaya çıkan ve

için kulan akrilik materyali hakkında bilgileri sizlerle buluşturacağız. O zaman sizleri de daha da fazla bekletmeden akrilik yüzeyin avantajlarından yazımıza başlayalım.

Akrilik Jakuzi Küvetlerinin Avantajları

Bu kadar tercih edilen bir malzemenin kayda değer bir avantajı olmasa sanırım bu listeye girmezdi.  175×130 Çift Kişilik Jakuzi Banyo, mutfak ve eşyalarda kullanılan bu malzemenin avantajlarını daha iyi kavrayabilmek için liste liste siz değerli okuyucular ile buluşturduk. Akrilik  malzemenin tercih edilmesinde büyük rol sahibi olan o avantajlar işte sizlerle!

 

· Bu ürün sadece jakuzilerde kullanılmaz. Dediğimiz üzere mutfakta bile kendine kullanım alanı bulmuştur. Fakat banyo içinde küçük aparatlar olarak sayabileceğimiz; çöp kovasında, diş fırçalığı veya tuvalet fırçalığında kullanıldığı da görülmüştür.

 

· Banyo ürünleri kapsamında akrilik malzeme kullanıldığında (özellikle 175×130 Çift Kişilik Jakuzi  modellerinde) daha sağlıklı olduğu saptanmıştır. Sağlıklı olmasının yanında pratikliği veya kolaylığı da beraberinde gelmektedir.

 

· Banyo küvetlerinde veya jakuzilerin küvetlerinde akriliğe çok sık rastlayabiliriz. Elbette bunun bir diğer sebebi maddenin oldukça dayanıklı olmasıdır. Çokça dayanıklı olan bu akrilik, fiziksel veya kimyasal temaslara rağmen kolay kolay aşınmaz. Özellikle temizlik takıntısı bulunan bireylerin en sevdikleri avantajlardan biri de budur.

 

· Leke veya kir oluşumunu engelleyecek bir şekilde tasarlanmıştır. Akrilik malzemesi, leke ve kire karşı dayanıklıdır. Kolay kolay bu şekilde bir oluşuma rastlanılmaz. Rastlandığı vakit ise çamaşır suyu gibi basit temizlik malzemeleri ile yok olabilir. Fakat bizlerin önerisi herhangi bir temizlik malzemenizi kullanmamanız konusundadır. 175×130 Çift Kişilik Jakuzi küvetlerine sadece sıcak su tutarsanız leke veya kir ortadan kalkacaktır.

 

Estetik Bir Görüntü; Akrilik!

Kimi insanlar akriliğin avantajlarını sadece yukarıda saydıklarımızdan ibaret olduğunu sanmaktadır. Evet, yukarıda saydıklarımız akrilik malzemesinin küvetlerdeki avantajlarıdır. Fakat o avantajlar, aslen faydacılığı esas alan avantajlardır. Bu alt başlığımızda bahsedeceğimiz husus ise akriliğin estetik bir görüntüyü beraberinde getirmesidir.

 

Sadece kullanım öncesi veya sonrası bu malzeme bizlere kolaylık sağlamaz. Göz zevkimize de hitap ederek banyo içerisinde farkındalık kazanmasına olanak sağlar. Elbette bu olanaklar sağlanırken jakuzi fiyatları da değişir. Fakat o başka bir konu. Bahsedeceğimiz şey akriliğin göz zevkimize iyi gelmesi

 

Öncelikle malzemenin özelliğinden bahsedelim. Eğer küvet veya lavabo gibi ürünlerde akrilik kullanıyorsanız bir renk de kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Peki neden? Akrilik malzemesi boya tutucu olarak bilinmektedir. Böyle bir malzeme üstüne bir boya pigmenti eklerseniz herhangi bir akma veya çıkma söz konusu olamaz. Boyanın rengi ne olursa olsun uzun yıllar boyunca tıpkı yeni almış gibi boya ürün üstünde kalır.

 

Siyah, kırmızı veya gümüş hangi renk olursa olsun tonu fark etmeksizin boya akrilik üstünden kaybolmaz. Tabii akriliğin estetik yönden tek artı yönü boya tutuculuğu değildir. En büyük estetiksel özelliği ise renk skalasına göre rengi parlaksa parlak, matsa mat göstermesidir. Yani siz hangi tonda bir renk isterseniz onu uygulayabilir ve aynı şekilde o tonu uzun yıllar boyunca jakuzi modelleri içinde absorbe edebilirsiniz.

 

Sıcağa Karşı Ekstra Dayanıklı Bir Küvet İstiyorsanız, Akriliği Es Geçmemelisiniz!

Başlığımız sanırım istenileni en kısa biçimde özetler niteliktedir. Akrilik malzemenin sunduğu avantajlar saymak ile bitmez. Fakat bizler bir diğer önemli avantajlarından biri olan ateşe karşı dayanıklılığından bahsedelim. Aslında jakuzilerin küvetlerinden konuştuğumuz bir ortamda veya yazıda ateşten bahsetmek pek mantıklı değildir. Fakat şunu unutmamalısınız, bu malzeme sadece banyo ürünlerinde kullanılmamaktadır.

 

Mutfak ürünlerinde de sık sık kullanılmaktadır. Bunların başında ise tezgahlar gelmektedir. Banyo ürünleri içinde jakuzi modellerinde kullanılan akrilik ise son derece ısıya dayanıklıdır. Yüksek dereceli sıcak suda kalmak isteyen bireyler, bu avantajı göz ardı etmemelidir. Aksi taktirde çok yüksek dereceli suya maruz bıraktığınız akrilik olmayan küvetiniz çatlayabilir ve sonrasında da dağılmalar meydana gelebilir. Bu yüzden küvet seçerken akrilik olmasına ayrı bir önem vermelisiniz.

  • Çift Kişilik Jakuzi
  • jakuzi, jakuzi modelleri,
  • jakuzi fiyatları,
  • Jakuzi Firmaları,
  • tek kişilik jakuzi,
  • çift kişilik jakuzi,
  • dikdörtgen jakuzi,
  • oval jakuzi,
  • yuvarlak jakuzi
  • 175×130 çift kişilik jakuzi
HEMEN ARA
×