180 cm yuvarlak jakuzi

Sistem 1 Toplam 11 Adet Masaj Jeti

Sistem 2 Toplam 26 Adet Masaj Jeti

Bursa Ücretsiz Montaj 4 ve üstü Alımlarda Ek montaj Ücretiyle Tüm Şehirlere Montaj Hizmeti.

180 cm yuvarlak jakuzi yuvarlak jakuzide sistem iki jakuzinin içeriden görünüşü ahsaş kaplama 180 cm yuvarlak jakuzi uzerıne jakuzi çalışması otelde kullanılmış jakuzi

Jakuzilerimiz Bursa Ücretsiz Montaj, İstanbul, Yalova, Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Kütahya, Eskişehir, Balıkesir, Çanakkale Ek Ücretle Kapı teslim ve Tüm Türkiye’ye Sigortalı Ambarla Gönderim Sağlamaktayız.
Dilerseniz 0 224 334 0 334 Whatsapp hattımızdan resim atarak veya arayarak montaj için tesisatınızda gerekli olması gerekenleri anlatabiliriz.
Tüm Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir.

180 cm yuvarlak jakuzi’lerde Ekonomik Jakuzi ve Modelleri

Ekonomik Jakuzi ve Modelleri Jakuziler, her zaman aynı fiyat bandında bulunmaz. Jakuzi modelleri, özelliklerine veya tiplerine göre belli bir fiyat skalası içindedir. Bunun için modellerden herhangi birine bakarken, en ucuzuna ve en pahalısına birden bakmalısınız. Yoksa en ucuz model sizleri fiyat konusunda yanıltabilir. Aynı şekilde en pahalı modelde ileriki hayallerinizi yıkabilir. Üzülmemek ve oldukça konforlu bir jakuzinin sahibi olabilmek için fiyat araştırmasını iyi yapmanızı öneririz.

Jakuziler, tercihen en ekonomik olanlardan piyasada bulunmaktadır. Çünkü lüks ve lüks kategorisinde değerlendirilen modellerin alım gücü oldukça fazladır. Bu jakuzi ve modeller, ekonomik sınıf içinde kendine yer bulur. Konfordan ödün vermeden karşınıza çıkan bu modelleri tercih edip etmemek size kalmış. Fakat araştırmalar gösteriyor ki bireyler, en çok ekonomik sınıf jakuzileri tercih ediyor. Özellikle genel bir pahalılığın yaşandığı şu dönemde bu durum hiç de şaşırtıcı değildir. Peki nedir bu ekonomik jakuziler?

Ekonomik Sınıf Jakuziler Nedir? Aslında ismi, jakuzinin kendini ifade eder niteliktedir. Ekonomik jakuzi modelleri, şu şekilde değerlendirilir: daha az enerji harcayan, daha az kapasiteli, daha az jet motoru bulunan ve sade tasarımlı olanlardır. Bu jakuzileri satın alan insanlar, estetik görünümden çok faydayı bulmak ister. Onlar için estetik ikinci plandadır. Önemli olan faydadır. Jakuzinin ne kadar keyif verdiği veya jakuzinin ne derece bir hidro masaj sağladığı onlar için ön plandadır. Fakat asıl ön planda olan şey fiyattır.

Fiyatlarda fark yaratan unsurlar, yukarıda bahsettiğimiz şeylerdir. Bir jakuzinin kapasitesi düşükse fiyatı da oldukça düşük olacaktır. Aynı şekilde jakuzi firmaları dahilinde alacağınız bir modelin sadeliği de fiyatı etkileyecektir. Daha düz veya işlevsel hatlar, jakuzinin fiyatında oynamalara hiçbir neden vermeyecektir. Fakat hem renk olarak hem de tasarım olarak öne çıkan modellerin alış fiyatları pek tabii yüksek olacaktır.

Ekonomik Jakuzi Örnekleri

Jakuziler oldukça çeşitlidir. Bu bakımdan birçok çeşitleri vardır. Bu ayrımlardan bir tanesi de fiyat bakımdan olan veya ekonomik alanda olan jakuzilerdir. Bu jakuzilere en güzel örnek, tek veya çift kişilik jakuziler olmaktadır. Bu jakuzilerin kapasitesi oldukça sınırlıdır. Küvet içerisinde bir veya iki kişi anca sığabilmektedir. Üçüncü kişi için yer jakuzi içinde bulunmamaktadır. Konfor alanında bu kısıtlama, fiyat alanında bir daralmaya yol açar. İşte bu daralma ise ceplerimize ondan önce de jakuzilerin fiyatlarına yansır. Ekonomik jakuzilerin en güzel örneği kesinlikle bir veya çift kişilik jakuzilerdir.

Bir diğer örneği ise tasarımsal anlamda verebiliriz. Oval jakuziler, tasarımsal anlamda en güzel ekonomik örnektir. Fiyatları oldukça düşüktür. Bunun sebebi aslında yine küvet kapasitesine bağlar. Oval jakuzilerin maksimum alacağı kişi, ikidir. Bu da fiyatları daha da aşağı çekmektedir. Aynı şekilde kullanılan malzeme ve küvet şekli de jakuzi fiyatları değişkenliğinde büyük bir rol oynamaktadır.

Ekonomik Bir Jakuzide Ekstra Aparatlara Elveda.

Elbette ekstra aparatlar, ekonomik bir jakuzinin içinde bulunmaz. Ekstra aparat demek ekstra bir ücret demektir. Bizler de ekonomik bir model istiyorsak bunu ilk başta kafamızdan silmeliyiz. Peki nedir bu ekstra aparatlar? Ekstra aparatlardan kastımız tabii ki ankastre ürünler değildir. Ankastre ürünler jakuzinin olmazsa olmazlarındandır. Onları çıkardığımızda boş bir küvetten farkı kalmaz. Bu yüzden ekstra aparatlar içine ankastre ürünler girmez.

Jakuzi fiyatları da bu hususta artmaktadır. Ahşap kaplama, led döşeme veya küvet rengi boyama bu ekstralar içine girmektedir. Bu gibi eklentilere kulak asmadığınızda ekonomik bir jakuzinin izlerini elbette görebilirsiniz. Özelliklede ahşap kaplama sade bir jakuzide tercih edilmez. Güzel veya estetik bir görüntü sunduğu apaçık ortadadır. Fakat fiyat anlamında bütçenizi önemli ölçüde aşar. Bu nedenle ahşap kaplama veya saydığımız tüm benzeri ekstra aparatları küvetinizde göremezsiniz.

Ekonomik Jakuzide Sistemler Evet ekonomik jakuzide kullanılacak sistem de, küvetinizin ekonomik sınıfa girebilmesi için hayati bir rol oynar. Jakuzi firmaları içinde bulunak küvetler, iki farklı sistem ile karşımıza çıkar. Eko  ve Lüks ’dir bunlar. Eko sistemde sadece yanlarda jet motorları vardır. Lüks sistemde ise hem yanlarda hem de zeminde jet motorları vardır. Ekonomik olan anlayacağınız üzere sistem 1’dir. Ekonomik bir jakuzi, sistem 1’den geçer.

HEMEN ARA
×