Sistem 1 Toplam 15 Adet Masaj Jeti Fiyatı : 28900 TL

Sistem 2 Toplam 31 Adet Masaj Jeti Fiyatı : 40400 TL

Sistem 3 Toplam 31 Adet Masaj Jeti Fiyatı : 46400 TL

DİJİTAL SİSTEM

Fm Radyo, hoparlör, Jakuzide Dijital Kontrol

İki Kişilik Jakuzi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Jakuzi, tek kişilik olduğu gibi çift kişilik de bir üründür. Fiyat anlamında problem yaşamayacak bireyler, iki kişilik jakuzilerden yana tercihlerini kullanmalılardır. Hem konfor hem de üst düzey bir keyif açısından çift kişilik modeller daha mantıklıdır. Ancak evlerinde çift kişilik jakuzilerden birini görmek isteyen bireylerin dikkat etmesi gereken birkaç farklı unsur bulunmaktadır.

Bu unsurlara dikkat edildiği sürece satın alınacak jakuziden keyif almama gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Çift kişilik jakuziyi seçerken dikkat edilmesi gerekenleri kavradığınızda üründen maksimum verim alırsınız. Peki nedir bu dikkat edilmesi gerekenler? Gelin hep beraber bu unsurları konuşalım!

Küvet Seçimi

Jakuzi modelleri kendi aralarında oldukça çeşitli ürünlerdir. Piyasada yer alan ve rağbet gören beş adet küvet modeli mevcuttur. Bunlar ise sırayla;

Jakuzilerdir. Bu ürünlerin içerisinde ise oval, yuvarlak veya dikdörtgen en çok tercih edilenler arasında yer alır. Hem Türkiye Cumhuriyeti içerisinde hem de Avrupa ve Amerika’da konu model seçimi ise bu üç model müşteriler tarafından devamlı rağbettedir. Çift kişilik jakuziyi seçerken de müşteri olarak model seçimine dikkat etmelisiniz

Yuvarlak ve dikdörtgen jakuziler için çift kişilik kullanım oldukça basittir. Lakin aynı şeyi oval modeller için söyleyemeyiz. Jakuzi fiyatları olarak düşündüğümüzde de oval modeller çok daha uygundur. Bu uygunluğun ana sebebi, tek kişilikli kullanıma uygun oluşudur. Tek kişilik kullanıma uygun olan oval jakuziler, daha çok tek yaşayan bireylerin tercihidir.

Fiyatları Göz Önünde Bulundurun

Çift kişilik jakuzilerin diğer tek kişilik jakuzilere nazaran daha yüksek fiyatlı olduğunu biliyoruz. Bunun nedeni çok basit! Çift kişilik modellere baktığımızda ayrı ayrı jet yerlerinin olduğunu görürüz. Tek kişilik jakuzilerde kullanıcıya düşen jet sayısı on ise çift kişilik modellerde bu sayı doğal olarak iki katına çıkacaktır. İki kat jeti çalıştırmak için daha güçlü bir hidro motora gereksinim vardır.

Elbette bu motorun yerleşmesi daha büyük bir küvet gerekecektir. Tüm bu artıları bir araya getirdiğimizde, jakuzi fiyatları çift kişilik modellerde çok daha yüksek olacaktır. O yüzden potansiyelli müşterilere tavsiyemiz, tüm bu fiyatları göz önünde bulundurup alışveriş yapmanızdan yanadır. Tek kişilik ile iki veya çift kişilik jakuzileri karşılaştırdığımızda aradaki fiyat farkı sizi şaşırtmasın. Çift kişilik küvet alırken bunlara kesinlikle dikkat etmelisiniz.

Jakuzi Modelinizi Özelleştirmeyi İhmal Etmeyin

Daha çok banyolarda tercih edilen jakuziler, evin her köşesinde kullanılabilmektedir. Müşteri, firmaya jakuzisini nereye koydurmak isterse oraya koydurabilir. Bunda herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır. Bununla beraber müşteri, jakuzisini dilediği gibi özelleştirebilir. Örneğin jakuzide önemli bir öğe renktir. Renk hem mevcut aurayı değiştiren hem de fiyatlarda oynamaya sebep olabilecek en önemli unsurdur.

Jakuzi modelleri çeşitli renkler ile dükkanlarda yer alabilir. Türkiye’de en çok tercih edilen renk beyazdır. Elbette bunun başlıca nedeni jakuzide beyaz rengin hazır bir renk olduğudur. Hazır renk olmasından ötürü jakuzilerde fiyat daha düşük olur. Bu yüzden potansiyelli müşteri, bütçe sınırını aşmamak adına beyaz rengi modelinde tercih eder.

Bunun dışında jakuzilerin özelleştirilmesinde aparatlar da büyük bir yer tutar. Jakuzinin içinde yer alan aparatlar, kullanıcının model içindeki konforunu olumlu yönde iyileştirir. İyileşen konfor ile birlikte estetiğe de büyük katkı yapar. Dışarıdan bakan bir kimse, aparatlar ile donatılmış jakuzi hakkında “lüks” imajını yakıştırır.

Lüks bir jakuzide bulunması gereken her unsuru firma ile konuşarak mevcut ürününüze yerleştirebilirsiniz. Bunu yaparken bütçenizi de her zaman gözetmelisiniz. İster tek kişilik olsun isterse de çift kişilik, bütçe kontrolü yapmadan yapacağınız bir tercih size faydadan çok zarar getirecektir. Aparatlarınızı da buna göre planlamalı ve yerleştirmelisiniz.

Çift Kişilik Jakuzi’de Adres Çınar Jakuzi

Bursa merkezli Çınar Jakuzi, jakuziler ve duşakabinler konusunda güvenle tercih edebileceğiniz yegane markadır. 2006’dan bu yana hizmet veren Çınar markası, hem duşakabin hem de jakuziler konusunda sektörün öncü ismidir. Çınar markasından hizmet almak istediğinizde sadece iletişim numarasından ulaşmanız yeterli olacaktır. Çınar Jakuzi’nin profesyonel çalışanları size gereken ilgi veya alakayı göstererek her konuda siz değerli müşterilerine olabildiğince yardımcı olacaktır.

HEMEN ARA
×