Sistem 1 Masaj Adeti 20 Adet Fiyatı : 28950 TL

1.Sınıf Akrilik Gövde , Ön ve Yan Panel

20 Adet Yanlardan Masaj Jeti

1 Adet 1,20 Hp Motor

2 Adet Yastık, 2 Adet Tutamak

1 Adet Led Lamba, 1 Adet Jakuzi Çeşmesi

Kumandalı Gider, Su Basınç Ayar Düğmesi,

__________________________________________

Sistem 2 Masaj Adeti 36 Adet Fiyatı : 39750 TL

1.Sınıf Akrilik Gövde , Ön ve Yan Panel

20 Adet Yanlardan Masaj Jeti

16 Adet Zeminden Masaj Jeti

2 Adet 1,20 Hp Motor

2 Adet Yastık, 2 Adet Tutamak

1 Adet Led Lamba, 1 Adet Jakuzi Çeşmesi

Kumandalı Gider, Su Basınç Ayar Düğmesi,

__________________________________________

Sistem 2 Masaj Adeti 36 Adet Fiyatı : 45750 TL

DİJİTAL SİSTEM

Fm Radyo, hoparlör, Jakuzide Dijital Kontrol

1.Sınıf Akrilik Gövde , Ön ve Yan Panel

20 Adet Yanlardan Masaj Jeti

16 Adet Zeminden Masaj Jeti

2 Adet 1,20 Hp Motor

2 Adet Yastık, 2 Adet Tutamak

1 Adet Led Lamba, 1 Adet Jakuzi Çeşmesi

Kumandalı Gider, Su Basınç Ayar Düğmesi,

__________________________________________

Jakuzilerde Sistem 1 ve Sistem 2 ne anlama gelmektedir. ? İncele.

Bursa Ücretsiz Montaj 4 ve üstü Alımlarda Ek montaj Ücretiyle Tüm Şehirlere Montaj Hizmeti.

Monoton Hayata 185×120 Çift Kişilik Jakuzi ile Ufak Bir Kaçış;

Hepimiz bir yerlere yetişmeye çalışıyoruz. Hayat trafiğinin içinde oradan oraya sürükleniyoruz.

Artık bundan sıkılmadık mı?

Cevabınızı duyar gibiyim. O zaman bu sıkıcı ve demode olmuş hayat rutinimizi değiştirmenin tam zamanı. Nasıl mı? İşte onun cevabı bu 185×120 jakuzi yazımızda. Sıradan bilgi dolu yazılarımızdan farklı olarak sizlerin aklındaki sorulara bir cevap niteliği taşıyacak olan başlıklarımız ile geldik. Bu başlıklarımızda nasıl farklı bir rutine sahip oluruz ondan bahsedeceğim. İsterseniz lafı da fazla uzatmadan geçelim.

İş Yorgunluğuna Son!

Şu zamanda ister çalışan olun, ister öğrenci olun, ister evden çıkmayan birisi olun yorulursunuz.

Devamlı bir hengame ve devamlı bir kaosun içinde kim mutlu bir şekilde yaşar. Cevabı veriyoruz uygun 185×120 Jakuzi fiyatları ile bir jakuziye sahip olan birey mutlu bir hayat sürer.

Jakuziler mutluluğun anahtarıdır. Daha doğrusu mutluluk kapısıdır. Anahtar sizsiniz. Yapmanız gereken tek şey o kapıyı ayaklarınızın altına getirmek ve içeriye adım atmak.

Sanırım bu gayet basit olacaktır. Dikkat etmeniz gereken anahtarınıza göre bir kapı bulmanız. Sakın kapınıza göre anahtar seçmeyin. Yoksa mutluluk kapısı bir borç kapısına dönüşebilir.

Bilmece gibi konuştuğumuzun farkındayız fakat daha öncede dediğimiz gibi bu normal yazılarımız gibi değil. Kafanızı boşaltın ve keyifle çayınızı yudumlarken bu yazdıklarımızı okuyun emin olun sonunda pişman olmayacaksınız.

Demode Küvet Keyfi Mi?

Herkesin aklından geçen, eve gitsem de sıcak banyo küvetimin içine girsem, oluyor. Peki banyo küveti yerine 185×120 Çift Kişilik jakuzi firmaları dahilinde satın aldığınız küvetleri hiç düşündünüz mü? Artık sıcak banyo keyfi, yerini sıcak jakuziye bırakıyor. İnsanlar artık küvet keyiflerinden jakuzilerde geçirdikleri zamanın keyfine yöneliyor.

Şimdi yiğidi öldür hakkını yeme! Burada bizimde payımız var. İnsanlar artık neredeyse aynı fiyata satın aldıkları küvetlerden jakuzilere geçiş yapıyorlar.

Bu şekilde hem paraları daha çok işlevsel bir ürüne dönüşüyor hemde bir değil birden fazla hizmete mahsus bir ürünü evlerine kadar getirtiyor.

Gelişen dünya ile bu kültür daha yayılacak ve jakuzi olmayan bir ev kalmayacak.

Modeller ile Seçim Daha Kolay

Demode küvetlerden jakuzi modelleri konusuna direkt olarak giriş yaptığımıza göre sanırım bir modele karar vermenizin tam zamanı. Jakuziler, bir değil birden fazla modele ev sahipliği yapar. Bu modellerin sayısı ve tasarımı, her firmaya göre değişkenlik gösterir. Evet, fark ediyoruz. Bu cümleleri sıralarken klasik bilgi yazılarımıza bir dönüş yaptık gibi geldi. O yüzden bu sıkıcı tabirden çıkıp şu cümlelerle devam ediyoruz.

Jakuzilerin birçoğu oval, asimetrik, yuvarlak, dikdörtgen ve oval olmak üzere satışa sunulur. Bu modellerin boyutu ve sunmuş olduğu imkanlar, fiyata göre değişkenlik gösterir. Peki hiç düşündünüz mü neden bir model değil, çok sayıda küvet modeli bulunuyor. Cevap basit, 185×120 jakuzi firmaları bu cevabı biliyor. Düşünün ki milyarlarca insan var. Türkiye’de ise 80 milyon civarı. Bu 80 milyonun evi, hepsinden apayrı.

Kimisin salonu dar. Kimisinin mutfağı. Hal böyle olunca standart ölçekli bir ürünün varlığı sizce piyasada aynı sürede tutunabilir mi? Tabii ki de hayır.

Modellerin boyutları, tasarımları ve sunmuş olduğu imkanlar ne kadar fazla olursa o kadar çok insan tercih edebilir.

Peki nasılmı gelin bunuda başka bir başlıkta konuşalım!

Her Ev Tipine Göre Jakuzi

Diyelim ki evinizin banyosu küçük (tabii banyoya göre bir jakuzi alıyorsanız, şu an burada onu varsayıyoruz) o zaman bir jakuziyi almayacak mısınız?

Tabi ki alacaksınız fakat boyutu ve tasarımı diğer büyük banyodaki gibi olmaz. Örnek vermek gerekirse eni daha az geniş, uzunluğu daha sınırlı ve yüksekliği daha alçak olacak.

Bunun sayesinde banyonuzda harika bir uyum olacaktır.

Orta boyutta bir banyoya ev sahipliği ettiğinizi düşünelim.

O zaman ne olacak peki ?

Bu zamanda devreye ona göre bir küvet seçeceksiniz.

Örnek vermek gerekirse dikdörtgen jakuzi modelleri 185×120 Çift Kişilik Jakuzi olacak bu.  oval ama çift kişilik bir model olacak. Fakat Kesinlikle yuvarlak olmayacak.

Çünkü yuvarlak küvet, sizin banyonuzu sınırlarını daraltıp, alanı daraltacak

İşte size alandan özgürlük katıp sizi sınırlamaması için jakuzi fiyatları konusunda sizleri üzmeyecek ve banyonuza makul olacak modelleri seçmelisiniz.

HEMEN ARA
×