190×120 Çift Kişilik Jakuzi yüz doksan

Sistem 1 Toplam 22 Adet Masaj Jeti

Sistem 2 Toplam 36Adet Masaj Jeti

Bursa Ücretsiz Montaj 4 ve üstü Alımlarda Ek montaj Ücretiyle Tüm Şehirlere Montaj Hizmeti.

jakuzi, jakuzi modelleri, jakuzi firmaları, jakuzi fiyatları jakuzi modelleri, jakuzi fiyatları, jakuzi firmaları https://cinarjakuzi.com/190x120-cift-kisilik-jakuzi-h-70-cm/

jakuzi, jakuzi modelleri, jakuzi fiyatları, Jakuzi Firmaları, tek kişilik jakuzi, çift kişilik jakuzi, dikdörtgen jakuzi, oval jakuzi, yuvarlak jakuzi

 

Dikdörtgen Jakuziler ve 190×120 Çift Kişilik Jakuzi

İsmi jakuzinin tasarımını bizler ifade etmekte. Dikdörtgen jakuzi, en çok tercih edilen veya en çok bilinen jakuzilerin arasında yer almaktadır. Tasarımı normal bir banyo küvetini andıran bu jakuziler, tüm banyolara uyumlu olarak estetik bir görüntü sunar. Dar veya geniş banyolarda sırıtmaz. Bu da jakuzinin bizlere verdiği işlevin daha da artmasına olanak sağlar.

Dikdörtgen modeller, tek veya çift kişilik olarak karşımıza çıkmaktadır. Bütçeniz veya tercihiniz neye el veriyorsa o modeli seçebilirsiniz. Fakat 190×120 Çift Kişilik Jakuzi, çift kişilik jakuzileri satın almanızı tavsiye eder. Çünkü tek ve çift kişilik jakuziler arasında uçurum bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Fiyat farkı çok cüzi miktardadır. Ayrıca fiyat konusunda alabileceğiniz tüm desteği alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Dikdörtgen Jakuzi Sistemleri Tüm jakuzi modellerinde olduğu gibi dikdörtgen jakuzilerde de belli bir sistem vardır. Bu sistem jakuzi içerisinde iki isimler adlandırılır. Bahsedeceğimiz isimler sistem 1 veya sistem 2’dir. Özellikleri bakımından çok bir fark olmasa da işlevleri arasında belli bir fark illaki vardır. Bu fark aynı zamanda fiyat anlamında da karşımıza çıkmaktadır.

Sistem 1

Dikdörtgen jakuzi modelleri içinde en makul fiyatta bulabileceğiniz sistem, sistem 1 olarak isimlendirilir. Sistem 1 ile sistem 2 arasındaki fark, jet motorlarının konumu veya sayısıdır. Fakat konum ve sayı, konforu arttıran veya azaltan en önemli etmenlerden bir tanesidir. Öyle ki bu etmenler, hiç olmadığı kadar fiyata etki etmektedir.

Sistem 1’de jet motorları sadece yanlarda bulunur. Yani küvet içerisinde girdiğinizde ve sıcak suyunuzu açtığınızda emiş veya itiş sadece yan taraflardan gelmektedir. Alt tabakada herhangi bir jet motoru bulunmaz. Pekala bu da dikdörtgen jakuzi içerisinde aldığınız verimi aşağıya çeker. Fakat bütçeniz bunu gerektiriyorsa alabilirsiniz. Aldığınız jakuzi, size en iyi hizmeti verebilmek için imkanlarını sonuna kadar sağlayacaktır.

Sistem 2

Dikdörtgen jakuzilerde bir diğer sistem, sistem 2’dir. Bu sistemin en büyük avantajı, yanlarda ve zeminde jet motorunu bulundurmuş olmasıdır. İki farklı yerde gelen hidro masaj, jakuzi içerisindeki keyfinizi kat ve kat arttırır. Dikdörtgen jakuzi firmaları, bu anlamda kullanıcılara sistem 2 özelliklerini taşıyan jakuzileri önerirler. Fiyat farkı biraz artsa da eş doğrultuda jakuzide alacağınız verim de artacaktır.

Sistem 2 ve sistem 1’deki jet motorlarının sayısı modelin boyutuna göre değişkenlik gösterecektir. Her modelde aynı sayıda jet motoruna rastlayamazsınız. Belli bir matematiği veya orantısı vardır. Fakat aralarındaki uzaklık tüm modellerde aynı seyirde ilerlemektedir. Bu noktada jetlerden alacağınız verim katiyen düşmez.

Dikdörtgen Jakuzi Boyutları Elbette tüm modellerde olduğu gibi dikdörtgen jakuzilerin boyutları değişkenlik gösterir. Kullanıcının enine veya boyuna göre en uygun modeli seçmek firmaların görevidir. Fakat dikdörtgen jakuzi fiyatları bu bakımdan ufak oynamalar ile gündeme gelir. Karşınızda dikdörtgen jakuzilerin en veya boy oranları:

Yukarıda bahsettiğimiz rakamlar ‘’ 70, 75, 80, 90’’ değerleri jakuzinin enini bizlere söylemektedir. ‘’140, 150, vs’’ değerleri de dikdörtgen jakuzi modelleri kapsamındaki boy uzunluğunu bizlere belirtmektedir.

Dikdörtgen Jakuzi Fiyatları

Jakuzilerin fiyatlarını belirleyen belli unsurlar, dikdörtgen modeller için de geçerlidir. Dikdörtgen jakuzilerin fiyatlarında değişkenliğe sebebiyet verecek yegane şey, elbette yukarıda bahsettiğimiz üzere ebatlardır. Bir diğer etmen veya unsur da sistemlerdir. Sistem 1, daha az bir jakuzi konforu arayanların tercihi olurken oldukça da ekonomiktir. Sistem 2 bu bakımdan daha fiyatlıdır. Aynı şekilde model içine uygulamak istediğiniz aparatlar da küvetin fiyatını artıracaktır.

Küvet etrafına yerleştirdiğiniz led lambalar, ambiyansı mükemmel bir şekilde size sunacağı gibi, fiyatta oynamalara neden olacaktır. Dikdörtgen jakuzi fiyatları, jakuzinin etrafına yapacağınız ahşap kaplama ile de daha bir artacaktır. Elbette bunlar estetiksel oynamalardır. Bütçeniz uygunsa yapabilirsiniz. Fakat uygun değilse yapmamakta özgürsünüz. Sonuç itibari ile küvet sizin, tercih sizin. İster sade kullanın ister aparatlı ama kullanmadan önce bahsettiğimiz hususların maddi değerlerine bir göz atın! https://cinarjakuzi.com/

HEMEN ARA
×