İç Derinlik 70 cm.

28 JETLİ – ŞELALE BATARYALI   Fiyatı 80000 TL

1. Sınıf akrilik gövde ve Yan Paneller

2 Uzun 2 kısa led aydınlatmalı jakuzi yan paneli,

Şelale jakuzi bataryası,

İç yanlardan 16 adet su jeti,

Tabandan 12 adet jakuzi jeti,

2 Adet 2.0hp jakuzi motoru,

1 Adet 0.70 blower motoru,

4 Adet poliüretan baş yastığı,

2 Adet iç led terapi aydınlatma,

14 adet mini led ambiyans aydınlatma,

Emiş süzgeçleri,

Pnömatik açma kapama butonları,

Su başınç ayarlama düğmesi,

Paslanmaz metal alt gövde,

Yükseklik ayarlı ayaklar,

2 Kişilik Jakuzi Kaç Litre Su Alır?

Evlerde, otel odalarında ve sosyal tesislerde yer alan jakuzi, geniş bir iç hacme sahiptir. En küçük modelinden en büyük modeline kadar hemen her jakuzinin makul seviyede bir kapasitesi mevcuttur. Tek kişilik jakuzide çift kişilik jakuzide tatmin edici seviyede su miktarı ile bireyleri memnun eder. Peki tam anlamıyla iki kişilik ya da diğer bir değişle çift kişilik jakuziler kaç litre su alır? Gelin bunun cevabını en doğru ve net şekilde sizlere verelim.

Jakuzi İçindeki Su Miktarı

Türüne veya boyutuna bağlı olarak jakuzilerin ideal su miktarı değişkenlik göstermektedir. Ancak kesin bir kanı vardır. Hangi model olursa olsun, bir jakuzinin en iyi şekilde çalışabilmesi için jet motorunun birkaç parmak üstünde bir suya ihtiyaç vardır. Jetlerin işlevsel bir şekilde çalışabilmesi ancak 2-3 parmak kadar geçkin su ile mümkündür.

Bu su miktarı model veya tür fark etmeksizin her jakuzi modelleri için geçerlidir. Bahsettiğimiz su miktarına ulaşmayan jakuzide ne yazık ki bozulmalar hatta yanmalar meydana gelebilir. Jetin çalışabilmesi, bireye hidroterapi özelliğini gösterebilmesi ve bunu sürekli bir şekilde yapabilmesi için su miktarı, jetin iki parmak üstünde olmak zorundadır.

İki Kişilik Jakuziler İçin İdeal Su Miktarı

Piyasadaki jakuzilere göz attığımızda en çok tutulan modellerin çift kişilikli olduklarını görebiliriz. Çift kişilikli jakuziler, tek kişiliklere göre daha fazla avantajlıdır. Adından da anlaşılacağı üzere bu tip jakuzilerde aynı anda iki kişi hidroterapi zevkine ortak olabilir. Jakuzi firmaları tarafından umumiyetle satılan bu modeller, konfor anlamında müşterilerini pekâlâ memnun edebilmektedir.

İçinde bulunan jet sayısı da tek kişilik jakuzilere kıyasla daha fazladır. Jet sayısının fazla olması su ile olan masajı daha kıymetli kılmaktadır. Peki ana başlıkta da belli ettiğimiz üzere çift kişilikli jakuzilerde ne kadar su gerekmektedir? Yukarıda söylenildiği gibi jakuzilerin çalışabilmesi için jet motorunun biraz üstünde suya gereksinim vardır. Bu, asgari bir miktardır. Ancak yanlış anlaşılmasın, bu miktar ideal su miktarı değildir.

2 kişilik jakuziler için ideal su miktarı, 300- 400 litre arası değişmektedir. Tek kişiliklerde bu su miktarı neredeyse yarı yarıya düşmektedir. Jakuzi fiyatları konusunda bir sıkıntınız yoksa çift kişilikli jakuzilerden sipariş etmenizi öneririz. Hem konfor hem de keyif açısından tek kişiliklere kıyasla daha güzel olan iki kişilikli jakuziler, aldığı yüksek kapasiteli su ile size müthiş bir deneyim bahşedecektir.

Dört kişilik Jakuziler de Mi Aynı Miktarda Su Alır?

Ev dışına yaptırılan jakuzilere göz attığımızda boyutlarının çok daha fazla olduğunu görebiliriz. Fiyat anlamında sıkıntı çekmeyen aileler, jakuzilerini dışarı konuma yerleştirirler. Bahçeye yapılan bu işlemde istenilen jakuzi küveti, oldukça heybetli olmaktadır. Genel manada iki kişilikten fazla olan bu küvetler, yüksek su miktarı ile çalışmaktadır.

Türkiye’de yer alan ve iki kişinin üstünde hacme sahip olan jakuzileri incelediğimizde, tek bir jakuzinin 1500 litreye yakın su aldığını görebiliriz. Tam anlamıyla minimal bir havuz gibi olan bu tip jakuzilerin maliyeti elbette ki emsallerine göre çok daha fazladır. İdeal su miktarını da göz önünde bulundurup jakuzi firmaları ile bu tipte jakuzilere ev sahipliği yapabilirsiniz.

Küvetimin İdeal Su Miktarını Nasıl Öğrenebilirim?

Bir firmadan herhangi bir jakuziyi almak mı istediniz, o zaman o ürün hakkında her şeyi bilmeniz gerekiyor. Ne yazık ki hem müşteriler hem de firmalar günümüzde soru sormaya ve sorulan sorulara cevap bulmaya üşenir hale geldiler. Bu yüzden alınan ürünler yanlış kullanım sonrası anında bozulabiliyor. Jakuziler de bu ürünlerin içinde yer almaktadır.

Jakuzi fiyatları fark etmeksizin bir ürün aldığınızda bu ürünün her şeyini bilmelisiniz. Nasıl çalıştığını, nasıl temizlendiğini ve tabii ki ne kadar su aldığını. Tüm bu sorulara cevap bulmak ne yazık ki günümüzde çok zor. Ancak Çınar Jakuzi, sizler için aradığınız tüm sorulara kesin ve net cevaplar veriyor.

Bursa da yer alan Çınar markası, sizlere montaj dahil hizmet verirken tüm sorularınıza cevap veriyor. Satın alacağınız ya da satın aldığınız bir jakuzinin ideal su miktarı hakkında bir şey bilmiyorsanız, Çınar Jakuzi’ye başvurabilirsiniz. Jakuzi modelleri ne olursa olsun Çınar markası küvetiniz için ideal su miktarını sizlere söyleyecektir.

HEMEN ARA
×