En Trend Ankara Jakuzi Modelleri

Ankara Jakuzi, bu yıl en yeni modelleri ile karşımıza çıkıyor. Başkentimize olan satışlar her geçen gün daha da büyüyor. Fakat her satış, bizlerin ve müşterilerimizin çıtasını bir üst seviyeye taşıyor. Artık klasikleşmiş modeller tarih oluyor. Bunun yerine yeni dünyaya uygun, trend modeller yaratılıyor. Bizler de bu oluşuma katkı vererek en yeni veya tanınmamış modelleri ayağınıza getiriyoruz.

Bizler bu yazımızda sizlere, pek bilmediğiniz fakat piyasada daima var olan jakuzi modellerini sıralayacağız. Tüm bunları Ankara jakuzi firmaları içinde satılan ürünlerden yola çıkacağız. Yani anlayacağınız, sayacağımız veya bahsedeceğimiz tüm ürünler somut olarak var olan ürünlerdir. Bu ürünleri istediğiniz gibi Ankara’daki jakuzi firmalarında görebilirsiniz.

Bildiğiniz Tüm Modelleri Unutun!

Evet, karşınızda klasik modellerden sıtkını sıyırmış, en yeni veya trend jakuzi modelleri ile karşınızdayız. Bu modellerin müşterileri geçmişe göre daha fazla. Fakat modeli tanıyanların veya bilenlerin sayısı halen yeterli değil. Bu başlığımızda sizlere bu modelleri tanıtacağız ve bilmediğiniz yanlarını göstereceğiz. İsterseniz lafı da fazla uzatmadan ilk modelimize geçelim!

Ankara Jakuzi Firmalarında D Tipi Jakuzi

D tipi jakuzi, Ankara jakuzi modelleri içinde en yeni maziye sahip olan modeldir. Bu tür küvetleri tercih edenlerin sayısı, her geçen gün artmaktadır. İmalatını üstlenen fabrikaların sayısı da arz- talep doğrultusunda yükseliştedir. Peki nedir D tipi jakuziyi farklı kılan? Öncelikle tabii ki şeklidir. D tipi jakuzinin biçimi veya şekli, ismi itibari ile bizlere verilmektedir.

‘’D’’ harfinin direkt olarak küvet hali diyebiliriz. Bir adet uzun kenarı, iki adet de oval kenarı bulunmaktadır. Oval kenarlar bir yerde birleşip geniş çaplı bir eksen elde ederler. Bu da jakuzinin bir nebi kimliği olur. Ankara Jakuzi firmaları, D tipi jakuzinin bu özelliğini göz önünde bulundurarak firmalarına eklemişlerdir.

Özellikleri

Başlıca özelliği tabii ki de şeklidir. Onun yanında çift kişilik veya tek kişilik olarak satılmaktadırlar. Tek kişilik D tipi jakuzilerin sayısı azdır lakin yok değildir. En çok çift kişilik modeller tercih edilmektedir. Bu jakuzilerde iki adet sistem vardır. Anlayacağınız üzere diğer tüm jakuziler ile aynı sisteme sahiptirler. İlk sistemde jakuzide sadece yanlarda jet motorları bulunurken, ikinci sistemde hem yanlarda hem de zeminde jet motorları bulunur. Jet motorlarının sayısı, D tipi Ankara Jakuzi modelleri için değişkenlik gösterir. Bunun başlıca nedeni, jakuzilerin hepsinin ayrı ayrı boyutlara sahip oluşudur. D tipi jakuzilerde de bu durum, aynen geçerlidir. Eni veya boyu yüksek olan D tipi jakuzilerin jet motoru sayısı, düşük olanlara göre fazladır.

Aparatları

D tipi jakuzinin aparatları, klasik jakuziler ile eş değerdir. Nasıl bir jakuzide ankastre ürünlerin bulunması gerekiyorsa D tipi jakuzilerde de durum aynıdır. D tipi jakuzilerde ahşap kaplama, led kaplama, basamak, tutmaç, deri kafa yastığı ve daha birçok aparat bulunur. En çok tercih edilen D tipi Ankara jakuzi aparatı ise oturma yerleridir.

Ankara Jakuzi Firmalarında Asimetrik Jakuzi Modelleri

Asimetrik modeller, D tipi modellere göre daha fazla tercih edilmektedir. Bunun nedeni modelin daha çok bilinirlik kazanmasıdır. Asimetrik modeller, bazı firmalarca oval jakuzilerle anılır. Bu firmalar, oval jakuzi veya asimetrik jakuzi diye bir ayrım yapmaz. Aslında öyle düşünecek olursak her bir oval jakuzi asimetrik jakuzi manasına gelir. Fakat her bir asimetrik jakuzi oval bir jakuzi demek değildir.

Özellikleri

Asimetrik jakuzilerin en büyük özelliği, küvetlerinin şeklidir. D tipi ile çok benzer bir şekle sahiptirler. Bu benzerlik Ankara jakuzi fiyatları içine de yansımıştır. D tipi ile asimetrik jakuziler arasında uçuruma sebebiyet verebilecek bir fark yoktur. D tipinde tek bir kenar bulunurken, asimetrik modellerde bulunan kenar sayısı ikidir. Bir adet uzun, bir adette kısa kenar mevcuttur. Kısa ile uzun kenar bir yerde kesişirken köşeli bir görüntüyü bizlere sunar. Diğer kenarlar ise oval bir biçimde birleşir. Dışarıdan bakıldığında oval ile D tipi jakuzinin birleşimi gibi dururlar.

Aparatları

Asimetrik jakuzilerin aparatları, klasik jakuziler ile aynıdır. Farkları yoktur. Fakat şöyle bir durum söz konusudur. Yuvarlak veya dikdörtgen modellere ahşap kaplama aparatı basit bir şekilde yapılırken asimetrik modellerde böyle bir durum söz konusu değildir. Oval kenarları ve köşeli kenarları, çok daha fazla emek isteyen bir işçilik gerektirir. Bu da Ankara jakuzi fiyatları için bir değişkenlik unsurudur.

HEMEN ARA
×