Cam Duşakabin Bursa Modellerinde Çınar Farkı

Cam Duşakabin Bursa Modellerinde Çınar Farkı

Duşakabin, banyonun vazgeçilmez ürünlerinden bir tanesidir. Duşakabin, banyonun temizliğinde önemli bir unsurdur. Temiz su ile pis suyu birbirinden ayıran banyonun kirlenmesini önleyen yegâne şey duşakabindir. Çınar Duşakabin’de 2006’dan bu yana müşterilerine duşakabin Bursa noktasında yardımcı olmaya çalışmaktadır. Yıllardır aynı şehirde ve mekânda bulunan marka, pek çok insanın hayatına dokunmuş vaziyettedir.

Oval, düz veya dikdörtgen modelleriyle Çınar markası farkını ortaya koymuştur. Cam seçenekleriyle de pekâlâ adından söz ettirmiştir. Bu seçeneklerden bir tanesi mika camdır. Diğer seçenek ise tamperli camdır. Mika cam hakkında pek çok yazı yazmıştık. Mika cam duşakabinler hakkında bilgilere https://cinarjakuzi.com/ adresinden ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda tamperli cam duşakabin modelleri Bursa hakkında konuşacağız. O zaman çok da bekletmeden yazımıza geçelim.

Cam Duşakabin Bursa Nedir?

Duşakabin camları mika ve tamperli olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Mika cama plastik cam adı da verilmektedir. Tamperli cam ile donatılan ve o şekilde imalat edilen duşakabinler ise sadece cam duşakabin ismi ile anılabilmektedir. Tamperli cam, sağlamlaştırılmış cam anlamına gelmektedir. Normal veya da bizlerin bildiği cam materyali kırılgandır.

Olası darbelere karşı dayanıksız bir malzemedir. Fakat saydamlığı, inceliği ve pek çok yüzeyde kullanılabilirliği nedeniyle çeşitli endüstrilerde mütemadiyen kullanılmaktadır. Sanayi endüstrisinde camı sağlamlaştırmak adına birkaç işlem yapılır. Cam, birkaç farklı işleme tabii tutulur. İşte buna tamperli adı verilir. Tamperli cam, duşakabin çeşitleri Bursa da dayanıklığı arttırmak üzerine kullanılmaktadır.

Üstelik tamperli cam, normal camlar gibi zarar görmemektedir. Cam üst düzey bir şiddete veya baskıya maruz kalmadığı sürece zarar görmez. Zarar gördüğünde de diğer camlar gibi dağılmaz. Küçük parçalara asla ama asla ayrılmaz. Cam bir bütün olarak zarar görür ve kesinlikle ortalığa sıçramaz. Bu da kullanıcının can veya mal güvenliğini üst seviyeye taşır.

Tamperli cam bu sebepten dolayı otomobil endüstrisinden ateşli silah endüstrisine kadar kullanılmaktadır. Çınar Duşakabin tarafından da duşakabinlerde tercih edilmektedir. Mika cama göre de fiyatı fazla bu sebepten fazla olmaktadır. Cam duşakabin fiyatları Bursa, mika cama göre biraz fazla olmaktadır.

Cam Duşakabinlerin Tercih Edilme Sebebi

Cam duşakabinler, özellikle de tamperli olan duşakabinlerin tercih edilme sebepleri çeşitlidir. İlk tercih edilme sebebi olarak bu tip kabinlerin çok şık olması olarak söyleyebiliriz. Mika kabinler dışarıdan bakıldığında çok sıradan veya da bilindik bir tasarıma sahip olacaktır. Fakat tamperli cam duşakabinlerde bu durum tam tersidir.

Cam duşakabinleri tercih edenler, kabinin estetik yönünden dolayı banyolarında yer verirler. Dikdörtgen, oval veya yuvarlak olarak firmalarda bulunan modeller, mika kabine göre son derece estetik durmaktadır. Camın o kaliteli materyali bir anlamda yüz üstüne çıkmaktadır. Estetik yönü ağır bastığından cam duşakabin Bursa modelleri müşteriler tarafından beğenilerini toplamaktadır.

Tekneli Cam Duşakabinler

Müşteri isteğine istinaden cam duşakabinler tekneli olarak da imalat edilebilmektedir. Duş teknesi diyeceğimiz banyo ürünü üzerine yerleştirilebilmektedir. Bu durum müşteri isteği, arzu veya talebine karşın gerçekleşmektedir. Sıradan duşakabinler fayans üzerine yerleşir. Duşakabin montajını gerçekleştirecek çalışanlar fayans üzerine mükemmel bir işçilik çıkarıp müşteriye ürünü teslim ederler. Fakat duşakabin modelleri Bursa, Çınar Duşakabin farkıyla duş teknesi üzerine de yerleşebilir.

Küvetli Cam Duşakabinler

Tıpkı mika duşakabinlerde olduğu gibi tamperli cam duşakabinler de küvet üstüne uygulanabilmektedir. Küvet, banyoyu banyo yapan temel ürünlerden bir tanesidir. Fakat bazı zamanlarda duşakabin istenildiğinde küvet birtakım sorunları beraberinde getirebilmektedir. En büyük sorun ise yer sıkıntısıdır.

Bazı müşterilerin banyosu küçük olduğundan küvet ile beraber cam veya mika duşakabinin birleştirilmesi gündeme gelebilir. Bu tip duşakabin çeşitleri Bursa çokça revaçtadır. Eğer sizler de küvet üstüne cam duşakabin istiyorsanız Çınar Duşakabin’e müracaat edebilirsiniz. Çınar çalışanları sizlerin bu isteği doğrultusunda uygun bir modeli huzurunuza sunacaktır.

Fayans Üstü Cam Duşakabinler

Konu tamperli cam duşakabin olduğunda en çok kullanılan veya müşteriler tarafından istenilen yöntem fayans üstü duşakabin kurulumudur. Fayans üstü duşakabin kurulumu göze pekâlâ hitap etmektedir. Estetik durduğundan ve kurulum kolay olduğundan da duşakabin fiyatları Bursa için en uygun cam duşakabin modellerinin başını çekmektedir. Fayans üstü modeller kendi arasında çeşitlenebilmektedir.

BÜYÜKORHAN, GEMLİK, GÜRSU, HARMANCIK, İNEGÖL, İZNİK, KARACABEY, KELES, KESTEL, MUDANYA, MUSTAFAKEMALPAŞA, NİLÜFER, ORHANELİ, ORHANGAZİ, OSMANGAZİ, YENİŞEHİR, YILDIRIM

 

Çınar Jakuzi

Jakuzi sistemleri hakkında bilgi almak için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN ARA
×