Cam Duşakabin Fiyatlarını Pratik Bir Şekilde Gözlemleyin

duşakabin fiyatları bursa

Cam Duşakabin Fiyatlarını Pratik Bir Şekilde Gözlemleyin

Çınar Duşakabin Bursa, müşterilerini düşünerek web sitesinde pratik bir fiyat belirleyici metot uygulamıştır. Sizler, eğer ki cam duşakabin modellerinden birini satın almak isterseniz ve bunun için tam bir fiyat belirleyemezseniz Çınar markasının sunmuş olduğu tablodan bilgi alabilirsiniz. Çınar Duşakabin web sitesinde yer alan tabloya göre bütçenize uygun duşakabin seçimi yapabilirsiniz.

Duşakabin türüne veya çeşidine göre değişen fiyatlar, boyutlara göre de farklılık göstermektedir. Oval duşakabinden düz yani dikdörtgen duşakabin fiyatına kadar her şeyi bu tabloda gözlemleyebilirsiniz. Çınar duşakabinin müşterilerine sunduğu bu ayrıcalığa en kısa yoldan, https://cinarjakuzi.com/ linkinden erişebilirsiniz. Duşakabin fiyatları Bursa burada yer alacaktır.

Duşakabin Fiyatları Bursa Neye Göre Belirlenir?

Çınar markasından satın alacağınız duşakabinlerin fiyatları hakkında bilgilere yukarıda verdiğimiz link ile erişebilirsiniz. Burada fiyatlar açıkça belli olacaktır. Peki buradaki fiyatların değişkenlik göstermesi neye bağlıdır? Sıradan veya aynı gördüğümüz kabinler arasında neden fiyat farkı bulunmaktadır? Gelin hep beraber bu sorunun cevabını vermeye çalışalım.

Cam Türü veya Çeşidi

Duşakabin fiyatlarında etkili olan yegane unsur, cam türü veya çeşididir. Duşakabin modelleri Bursa, cam türlerine göre ayırt edilir. Piyasada ve tabii ki Çınar Duşakabin’de yer alan kabinlerin iki farklı camı mevcuttur. Bunlardan biri mika, diğeri ise tamperli camdır. İki farklı materyal arasında ise ciddi bir fiyat farkı bulunmaktadır.

Mika dediğimiz materyal tamperli camdan çok daha ucuzdur. Bunun sebebi elbette malzeme kalitesidir. Mika, oldukça sağlam olan fakat endüstride plastik cam olarak adı geçen bir üründür. Görünüş veya estetik duruş itibariyle tamperli camdan çok daha aşağı seviyede yer almaktadır. Bundan dolayı da düşük bütçeli duşakabin çeşitleri Bursa içinde gösterilen cam çeşididir. Müşterinin bütçesi sınırlıysa ve buna göre kabin tercihi yapacaksa firmalar ilk olarak mika kabinleri önerir.

Tamperli camlı duşakabinler ise daha çok lüks olarak anılan kabinlerdir. Tamperli cam, sağlamlaştırılmış cam anlamına da gelmektedir. Isıl işlem görerek hazırlanan tamperli cam, büyük bir ustalık ile kabinlere montajlanmaktadır. Fiyat anlamında mikadan biraz yüksektir. Kaliteli malzemeye sahip olması ve mikadan daha şık durması fiyata tesir eden unsurlardandır.

Duşakabin Zemini

Duşakabin Bursa zeminden kastımız kabinin nasıl bir yere montajlandığıdır. Normal şartlar altında duşakabinler, fayans üzerine direkt olarak firma tarafından montajlanır. Lakin müşteri isteğine göre duş teknesi veya küvet üstüne de montajlanması mümkündür. Bu tip durumlar elbette kabinin fiyatına etki eder. Özellikle küvet üstü imalat edilen duşakabinlerin fiyatları oldukça yüksektir. Ekstra bir işçilik ve malzeme gerektiğinden bu durum gayet normaldir.

Duşakabin Bursa Ölçüsü

Ölçü ile duşakabin fiyatları Bursa arasında doğru bir orantı vardır. Basit düşünmek gerekir. Bir duşakabin siparişi vermek istiyorsanız, en veya boy anlamında daha ebatlı olan kabinin fiyatının daha fazla olduğunu görebilirsiniz. Çınar Duşakabin sitesinde yer alan tabloda fiyatlar karşılıklı olarak ölçü ile birlikte anılmaktadır. Müşteriler bu tabloya baktıklarında alacakları duşakabinin fiyatı ile ölçüsü arasında bir ilişki kurabilirler.

Profil Durumu ve Rengi

Duşakabin fiyatlarında etkili olan bir diğer unsur da profil ve rengidir. Kabin camlarının sabit durması için bir profile gereksinim duyulur. Bu profilin şekli veya rengi müşteriye bağlıdır. Müşteri isterse profilin ince olmasını talep edebilir. Hatta isterse herhangi bir profilin göze çarpmamasını bile arzulayabilir. Genelde bu durum tamperli camlı duşakabin çeşitleri Bursa içinde kendini göstermektedir.

Renk de fiyata tesir eden önemli bir faktördür. Çınar Duşakabin çatısı altında bulunan duşakabinlerin renkleri oldukça çeşitlidir. Parlak profil veya siyah profil aralarında en popüler olanlarıdır. Bu tip profiller de aynı şekilde cam, daha doğrusu tamperli camlı duşakabinlerde gözükür. Oldukça şık duran bu profil renkleri hem banyo atmosferine hem de estetiğine büyük bir katkı verir.

Sonuç Olarak

Duşakabin fiyatlarına etki edebilecek faktörleri veya unsurları alt başlıklar ile vermeye çalıştık. Bu başlıklar arasına duşakabin deseni, duşakabin şekli gibi başlıkları da ekleyebiliriz. Fakat bunlar ayrı bir yazının konusu. Lakin duşakabin modelleri Bursa fiyatları konusunda bunların da etkili olduğunu bilmelisiniz. Fiyat anlamında daha detaylı bilgi almak isterseniz Çınar Duşakabin iletişim hattından firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Çınar Jakuzi

Jakuzi sistemleri hakkında bilgi almak için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN ARA
×