Çift Kişilik Jakuziler

Jakuzi Fiyatları

Jakuzi modelleri, kapasitelerine göre ayrı ayrı kategorilere tabii tutulurlar. Bunun bir örneği de çift kişilik jakuzilerdir. Adından da anlaşılacağı üzere bu küvetler, maksimum iki kişiye kadar kullanım sağlarlar. İki kişiden fazla bireyin bu küvetler içinde vakit geçirebilmesi mümkün değildir. Her jakuzinin çift kişilik modeli mevcuttur. O yüzden (eğer özel olarak üretilmiyorsa bir küvet) her küvet çeşidinin en az bir varyantı çift kişilik modellerdir.

Dünyada veya tabii ki ülkemizde en çok tercih edilen modellerin başında çift kişilik modeller gelmektedir. Jakuzi firmaları, en fazla bu küvet tiplerinden karlarına kar eklerler. Bunun elbette belli başlı sebepleri vardır. Neden en çok bu tip jakuziler tercih ediliyor veya bu tip jakuzilere örnek verebilir miyiz? Gibi soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle buluşturacağız. O zaman ilk sorumuzdan çift kişilik jakuzilere bir adım atalım.

Neden En Çok Çift Kişilik Jakuzi Modelleri Tercih ediliyor?

Bu sorunun cevabını birden fazla şekilde verebilmemiz mümkündür. O yüzden bu cevapları ayrı bir başlık adı altında incelemek daha doğru olacaktır. Fakat ondan önce şundan bahsedelim ki her iki başlık içinde de elbette bahsedeceğiz lakin çift kişilik jakuzi, ekonomik ve işlevsel jakuzilere harika bir örnektir. Eğer evinize bir jakuziyi getirtmek istiyorsanız tek kişiliklerden önce çift kişilik modellere bir göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Ekonomiktir!
Tek cümle! Çift kişilik modellerin insanlar tarafından başlıca tercih edilme sebebi, ekonomik oluyor oluşudur. Normal, bildiğimiz tek kapasiteli modellere nazaran çift kişilik jakuzilerin fiyatları, sanıldığı aksine çok uçuk fiyatlarda satılmaz. Tek kişilik modeller ile arasında çok cüzi bir miktar fiyat farkı vardır. Firmalar jakuzilerini satarken müşterilerini bu bakımdan bilgilendirirler.

Tek kişilik bir jakuziyle çift kişilik bir jakuzinin müşteriye yansıyacağı bedeli açık ve seçik ifade ederler. Müşteri de doğal olarak çok fazla bütçesini aşmayacak olan ve daha fazla konfor sağlayacak olan çift kişilik jakuziyi tercih eder. Arz ve talep doğrultusunda çift kişilik jakuzi fiyatları yükselmez, aksine tek kişiliklerle benzer bir fiyat seyrinde ilerler.

Jakuzi modelleri, Jakuzi firmaları, Jakuzi fiyatları, Jakuzi Çeşitleri, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce illerine Hizmet vermektedir.

İşlevseldir!

İşlevsel demek en az imkan ile çok şey sunması demektir. Bu bakımdan çift kişilik modeller, fiyatlarına nazaran müşterisine sunmuş olduğu imkan dillere destandır. Çift kişilik jakuziler, diğer başlıklarımızda da bahsettiğimiz üzere tüm jakuziler gibi iki farklı sistem dahilinde çalışır. Bunlardan biri sistem 1 iken diğeri sistem 2’dir. Sistem 1 içerisinde sayıları farklı olmak üzere jet motorları sadece yanlarda bulunur. Sistem 2’de ise yine sayıları değişkenlik göstermek üzere hem yanlarda hem de zeminde jet motorlarını konumlandırırlar. Bu bakımdan daha farklı fiyat seçenekleri veya konfor seçenekleri beraberinde gelir.

Çift kişilik jakuzi modelleri, birçok eklentiyi veya aparatı bünyesinde bulundurabilir. Bildiğimiz gibi jakuzileri özelleştirebilmemiz mümkündür. Bu özelleştirme hem jakuziyi satın alırken hem de aldıktan sonra yapabiliriz. Fakat en çok jakuziler daha eve gelmeden önce belli işlemden geçerek belli aparatlara sahip olur. Bu aparatlardan başlıcası kafa yastıkları, led lambalar, ahşap kaplama ve benzerleridir.

Çift kişilik modeller, bu aparatları harika bir şekilde bünyesinde bulundurabilir. İstenilen aparatı (tabii ki jakuzinin küveti el verirse) yerleşebilir.

Çift Kişilik Jakuzi Modelleri

Gelelim modellere! Jakuziler, belli başlı sınıflara ayrılır. Bunun nedeni; müşteri istediğini rahat bulsun ve jakuzi firmaları ona göre bir talep karşılasın diyedir. Çift kişilik jakuziler dediğimiz zaman zaten geniş olan jakuzinin dünyasını epey bir daraltırız. Fakat daha da daraltmak için küvet seçimi de yaparız. Küvetler, nasıl tek kişilikte varlarsa çift kişilikte de aynı şekilde bulur. Buna örnekler ile dilerseniz devam edelim.

Örnek vermek gerekirse, banyonuz geniş ve bütçeniz var. Bir jakuziyi satın almak istiyorsunuz. O zaman yuvarlak çift kişilik jakuziyi tercihleriniz arasına koyabilirsiniz. Yuvarlak model, çift kişilikler için harika bir seçenek olurken, geniş banyonuza harika bir şekilde eşlik edecektir. Bir diğer model olan dikdörtgen jakuzi ile devam edelim.

Dikdörtgen modellerin maksimum kapasitesi, çift kişiliklerdir. Tasarımı zaten ikiden fazla insanı kabul etmez. Fakat tek kişiliklerde mevcuttur. Müşteri istediği taktirde dikdörtgen modelinide satın alır. Orta büyüklükte banyolar için oldukça uygundur. Oval jakuzilerin de çift kişilikleri mevcuttur. Eşiniz ile karşılıklı bir keyif yapmak istiyorsanız, jakuzi fiyatları konusunda da sizi üzmeyecek olan oval jakuziyi tercih edebilirsiniz.https://cinarjakuzi.com/

HEMEN ARA
×