Desen Çeşitliliği İsteyenlerin Adresi; Çınar Duşakabin!

duşakabin fiyatları bursa

Desen Çeşitliliği İsteyenlerin Adresi; Çınar Duşakabin!

2006’dan bu yana aynı şehirde ve aynı mekânda hizmet veren Çınar Duşakabin Bursa, cam desenleriyle de adını dilden dile dolaştırmayı başarıyor. Klasikleşmiş cam desenleri harici, hayvan veya bitki motifleri ile de sektörde farklılık yaratmayı başaran yegâne şirketlerden biri haline gelmiş durumda. Renkleri ile de farklı bir tarza ev sahipliği yapan cam desenlerine sizler de göz atabilirsiniz. Yüzlerce cam deseninden birini seçip duşakabininizde kullanabilirsiniz.

Daha önceki yazılarımızda hayvan figürlerinden bahsetmiştik. Hayvan figürlerinin nasıl cam desenlerinde yer edindiği konusunda epey bir konuşmuştuk. Ama şunu söylemeliyiz ki Çınar Duşakabin, sadece hayvan figürlü cam desenlerinden ibaret değil. Bu yazımızda duşakabin modelleri Bursa içinde yer alan diğer motif veya figürlere göz atacağız.

Simetrik ve Asimetrik Cam Desenleri

En çok bilinen veya çok tercih edilen cam desenlerinin başında simetrik ve asimetrik gelmektedir. Bu desenler bilindiği üzere çeşitli endüstrilerde de kullanılmaktadır. Özellikle inşaat sektörünün önemli dekoratif öğelerinin temelini oluşturmaktadır. Fayans ve duvar tasarımında bu tip desenlere firmalarca yer verilmektedir.

Artık duşakabin imalatında da bu tip desenler kullanılabilmektedir. Cam desenlerinde tercih edilen bu desenler, duşakabinin estetiğini taçlandırmaktadır. Pekala cam desenleri ile beraber de duşakabin çeşitleri Bursa çeşitlenmektedir. Çınar Duşakabin’de de hatırı sayılır miktarda simetrik veya asimetrik cam desenleri bulunmaktadır. Düz, oval, yuvarlak, tekneli, teknesiz, küvetli, küvetsiz her türlü duşakabin modelinde de bu desenler kullanılabilmektedir. Peki hangi modeller bulunur? Gelin bunu da açıklayalım.

Boyutları Farklı Olan Kareler

Pekâlâ simetrik desenlerden konu açıyorsak kare veya dikdörtgen gibi şekilleri atlamamalıyız. Bunun farkında Çınar Duşakabin de olacak ki cam deseni olarak kareye de yer vermişlerdir. 1004 kodlu olarak Çınar markasının web sitesinde gözlemleyebileceğiniz bu modelde kareler, çeşitli boyutlarda bulunmaktadır. Küçüklü büyüklü şekillerde camlarda yer alan bu desenlerin kendisi ise renksizdir. Fakat kabinin tamamı saydam, beyaz renkli olduğundan duşakabin Bursa, desenleri ile ön plana çıkmayı başaracaktır.

Boyutları Farklı Olan Daireler

Kare cam desenleri ile beraber simetrik desenlerde kendine yer bulan daire desenleri, onlarca müşterinin favorisi durumdadır. Renk durumu tıpkı kare desenle aynı olan bu desen, 1007 kodu ile bulunabilmektedir. Yuvarlak veya oval duşakabin modellerinde daha şık durduğu da bir gerçektir. Sizler, bu desenli bir kabini sipariş etmek isterseniz Çınar Duşakabin iletişim hattından siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Damalı Kabinler

Kabin cam desenleri arasında damalı desenin de ayrı bir yeri vardır. Kabini kaplayan damalı şekil, duşakabinin daha hacimli gözükmesine yardımcı olacaktır. Siyahlı beyazlı donanan kabin, çokça şık duracak ve gayet güzel bir hava katacaktır. Damalı desen, Çınar Duşakabind’de iki farklı formda bulunacaktır. İki form arasında da duşakabin fiyatları Bursa, bir farklılık yaratacaktır. Fakat endişeniz olmasın, iki kabinin fiyatı arasında dağlar kadar bir fark olmayacaktır.

İlk formdaki damalı desen tüm kabini kaplarken ikinci formdaki desen sadece kabinin üçte ikisini kaplayacaktır. Kabinin üst tarafı desensiz kalacak ve alt tarafı desenli kabul görecektir. İki desen arasında daha detaylı inceleme yapmak isterseniz, https://cinarjakuzi.com/ adresine tıklayabilirsiniz.

Çizgili Desenler

Çizgili desenler, duşakabinin çok daha uzun gözükmesine imkan veren bir desendir. Fakat bu durum uzunlamasına olan kabin desenleri için geçerlidir. Uzunlamasına veya yanlamasına olmak üzere iki farklı çizgili cam deseni mevcuttur. İki desenin de duşakabin fiyatları Bursa farklılık göstermektedir. Sizler arasında bir değerlendirme yapıp dilediğinizi seçebilirsiniz.

Yatay Çizgili Desenler

Yatay çizgili desenlerin model sayısı epey bir fazladır. Düz, ince yatay çizgilerden tutun da, dalgalı ama az sayıda yer alan duşakabin cam desenlerine kadar oldukça geniş bir desen yelpazesine ev sahipliği yapmaktadır. Dalgalı olan kabin desenleri asimetrik olarak da kayıtlarda geçmektedir. Çizgili ve uzun olan desenlerden farklı olarak bunlar, duşakabin modelleri Bursa içinde daha geniş durmaktadır. Uzaktan baktığınızda yatay olan çizgilerin kabini daha hacimli gösterdiğini anlayabilirsiniz. Bununla beraber yatay çizgili desenlere dikdörtgenimsi desenleri de örnek gösterebiliriz. İnce olan çizgilerin daha kalın hali olan bu desenler, çok tercih edilmese de Çınar Duşakabin’de yer almaktadır. Duşakabin çeşitleri Bursa konusunda bu desenler de destek vermektedir.

Çınar Jakuzi

Jakuzi sistemleri hakkında bilgi almak için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN ARA
×