Duşakabin Bursa Cam Desenleri

Duşakabin Bursa Cam Desenleri

Duşakabin Bursa cam desenleri, çeşitleri ile müşterilerin beğenisini toplamaktadır. Onlarca duşakabin cam deseni sayesinde müşteriler, sıradan kabinlerini estetik bir banyo ürünü haline getirebilmektedir. Pekâlâ bunun için de ekstra bir fiyat farkını ödemek zorunda kalmaktadırlar. Çınar Duşakabin, hem duşakabin modelleri ile hem de cam desenleri ile şimdiden yüzlerce müşteriye hizmet vermiş durumda.

Eğer sizler de Çınar Duşakabin’den hizmet almak ve cam deseninden mütevellit gerçekleşen fiyat farkını en aza indirmek isterseniz, Çınar markası ile iletişime geçebilirsiniz. Duşakabin modelleri Bursa ile beraber jakuzi hizmeti de veren Çınar firması, sizlere kesintisiz bir hizmet verebilmek için 7/24 iletişim hatlarını aktif tutmaktadırlar.

Birbirinden Farklı Duşakabin Cam Desenleri

Bir duşakabin firmasına müracaat ettiğinizde cam desenlerine de rastlarsınız. Cam desenleri, normal duşakabinin daha hoş görünmesine vesile olmaktadır. Piyasada yer alan ve adını duyurmuş duşakabin firmalarının belli başlı cam desenleri mevcuttur. Fakat bizler iddia ediyoruz! Şu ana kadar bu kadar geniş bir duşakabin cam deseni topluluğunu görmemişsinizdir.

Çınar Duşakabin, cam desenlerindeki çeşitliliği ile müşterilerinin ağzını açık bırakmaktadır. Hayvan figürlerinden tutun da bitki sembollerine kadar her çeşit deseni Çınar Duşakabin’de görmeniz mümkündür. Sadece desenleri ile değil, cam renkleri konusunda da duşakabin çeşitleri Bursa; müşterileri memnun edebilmektedir. Bu geniş skaladaki cam desenlerinde göz atmak isterseniz, https://cinarjakuzi.com/ linkine tıklayabilirsiniz.

Hayvan Figürleri

Çınar markası çatısı altında bulunan mika veya cam duşakabinlerde hayvan figürlerini görmeniz kaçınılmazdır. Pek çok endüstride hayvan figürleri kullanılmaktadır. Kullandığımız otomobillerde, satın aldığımız mobilyalarda veya aynı şekilde evlerimizde bulundurduğumuz halılarda hayvan figürleri mütemadiyen yer almaktadır. Çınar Duşakabin de hayvan figürlerine duşakabin cam desenlerinde yer vermiştir.

Hayvan figürlerini cam deseni olarak kullanmak istediğiniz anda duşakabin fiyatları Bursa, ufak bir fark yaratacaktır. Fakat endişeniz olmasın, Çınar markası bütçenize uygun hayvan figürlü cam desenlerine erişmenize yardımcı olacaktır. Sizler, çeşitli hayvan figürlerini kullanan cam desenlerini duşakabininizde kullanmak isterseniz, tek yapmanız gereken iletişim kurmak olacaktır. Peki hangi hayvan figürleri cam deseni olarak kullanılmıştır? Gelin bunları açıklayalım.

Balık Deseni

Hayvan figürleri arasında en çok tercih edilen veya kullanılan cam deseni, balıklı olandır. Çınar Duşakabin cam desenleri ana sayfasında da bulabileceğiniz bu desen, “1036” kodlu olarak müşterilere sunulmuştur. Duşakabin Bursa modelleri içinde rahatlıkla kullanılabilen bu desen, deniz atmosferinin yaratılmasında önemli bir öge olmaktadır. Balıkla beraber, yosun ve su damlası bulunan 1036 kodlu cam desenine çocuklarınız bayılacaktır.

Kuğu Deseni

Balık deseninden sonra hayvan figürlerinde en çok tercih edilen desen, kuğudur. Yatay bir şekilde cam duşakabin modellerinde kullanılan bu desen, eşsiz kuğu “vibe”ını mükemmel şekilde sağlayabilmektedir. Beyaz kabin camı üzerine boşluklu bir şekilde siyah tonu veya rengini sağlayarak yerleşen kuğu deseni hakkında bilgi almak isterseniz, Çınar markası ile irtibata geçebilirsiniz.

Yunus Deseni

Duşakabin modelleri Bursa için farklı bir şey arayışındaysanız, yunus desenli camlara göz atabilirsiniz. Hayvan figürlü cam desenleri arasında gösteriler kuğu deseni, müşteriler tarafından en çok tercih edilen cam deseni olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Başta çocukların olmak üzere yetişkinlerin de beğenisini toplayan bu desen, birden fazla yunus figürine ev sahipliği yapmaktadır.

Sadece bununla kalmayıp yunus deseni, negatif veya pozitif desen olarak da satışta yer almaktadır. Yani isterseniz yunus desenini renkli, istemezsiniz renksiz kullanabilirsiniz. Renksiz kullandığınız taktirde camın diğer bölgeleri beyazla kaplanacak ve yunus olan taraflar renksiz bırakılacaktır. Renkli ise tam tersi bir durum söz konusu olacaktır. İki model arasında da duşakabin fiyatları Bursa değişkenlik gösterecektir.

Sıradanlıktan Uzaklaşmak İsteyenlerin Adresi; Çınar Duşakabin

Sıradan veya normal kabul ettiğimiz duşakabinlerden sıkıldıysanız, çok doğru yerdesiniz. Çınar Duşakabin, farklı duşakabin modelleri veya çeşitleri ile sizleri memnun etmeye çalışacaktır. Sadece kabin modelleri ile değil, kabin desenleriyle de sizlere bambaşka bir deneyim sunacaktır. Çınar markasının kabin cam desenleri bir hayli fazla olduğundan bu yazımızda sadece hayvan figürlü desenlere yer verdik. Başka yazılarımızda diğer desenlerden de bahsedeceğiz ve Çınar Duşakabin’in duşakabin çeşitleri Bursa konusunda ne kadar zengin bir ürün yelpazesine sahip olduğunu sizlere ilk elden vermeye çalışacağız.

 

Çınar Jakuzi

Jakuzi sistemleri hakkında bilgi almak için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN ARA
×