Duşakabin Bursa Mika Cam Modelleri!

Duşakabin Bursa Mika Cam Modelleri!

Duşakabin artık her evde var olan, adeta sıradanlaşmış bir banyo ürünü haline gelmiş durumdadır. Tıpkı banyo küvetleri gibi duşakabin Bursa modelleri de her banyonun vazgeçilmezi olmuştur. Estetik duruşu ve kullanıcısına sağlamış olduğu fayda duşakabinlerin banyolarda başlıca tercih edilme sebepleri arasındadır.

Banyonuzun temiz kalmasına vesile olan aynı zamanda estetik bir görüntüyü de bahşeden duşakabinler hakkında hepimiz asgari düzeyde bilgi birikimine sahibiz. Peki duşakabinlerin önemli parçalarından biri olan camları hakkında ne biliyoruz? Bu yazımızda mika duşakabin camları hakkında konuşacağız. Hangi mika cam modellerinin tercih edildiğini ve belli başlı avantaj veya dezavantajlarını sıralayacağız. Sizi de daha fazla bekletmeden geçelim Duşakabin modelleri Bursa içinde yer alan mika cam kabin çeşitlerine!

En Yeni Mika Cam Modelleri

Duşakabinlerde kullanılan ve en çok tercih edilen duşakabin cam modellerinin başında mika camlar gelmektedir. Mika, dünyada önemli malzeme türlerinden biri olarak sayılmıştır. Dünya katmanına baktığımızda mika, %3,8’lik bir kısmı kapsamaktadır. Pek çok endüstride veya sanayide kullanılmaktadır. Bunlardan birisi de duşakabin imalatadır. Duşakabinlerin dış yüzeyinde, yani iskelet sistemini doldurmada kullanılmaktadır.

Ucuzluğu ve dayanıklı yapısı nedeniyle duşakabinlerde çokça tercih edilmektedir. Basit kurulumu, ergonomik yapısı veya kolay temizlenebilme gibi etmenlerde duşakabinlerde tercih edilme sebepleri arasında gösterilebilmektedir. Çınar Duşakabin, mika ve cam duşakabin olmak üzere duşakabinlerinin imalatını gerçekleştirmektedir. Peki Çınar markasının ürettiği mika duşakabin çeşitleri Bursa hangileridir? Gelin alt başlığımızda bunu sizlere açıklayalım.

Düz, Panelli, Beyaz Profilli Mika Duşakabinler

Çınar Duşakabin’in ürettiği ve çokça etkilemiş olduğu modellerin başında düz, beyaz profilli, panelli kabinler gelmektedir. Son derece sade bir tasarıma sahip olan bu model, orta genişlikteki banyolarda tercih edilmektedir. Mika olması kabinin dayanıklığına büyük bir artı verirken fiyat anlamında da diğer modellerden biraz da uygun olmasına sebebiyet vermiştir.

Bu duşakabin Bursa modelinin tercih edilmesindeki bir diğer sebep ise uygulanış şeklidir. Bildiğiniz üzere kabinler ya sadece fayansa ya da duş teknesi üzerine montajlanır. Çınar Duşakabin’in imalat ettiği bu modeller bunlarla beraber küvet üstüne de uygulanabilmektedir. Banyonuzun çokça geniş olmadığını farz edin. Bu durumda yapabileceğiniz şeyler sınırlıdır.

Duşakabin alanı açmak için gerek duymadığınız veya zorunlu kaldığınız banyo ürünlerini dışarı çıkarmanız gerekecektir. Banyodaki ürünleri düşündüğümüzde olmasa da olur diyebileceğimiz tek ürün küvettir. İlla duşakabin istiyorsanız ve yeterli alanınız yoksa maalesef küvetinizi banyonuzdan ayırt etmeniz gerekecektir. Fakat düz, panelli, beyaz profilli duşakabin çeşitleri Bursa için böyle bir durum söz konusu değildir.

Özel üretime tabii olan bu modeller, müşteri isteğine istinaden küvet üstünde de uygulanabilmektedir. Müthiş bir işçilikle yapılan bu işlem, büyük bir titizlik gerektirmektedir. Çınar markası, uzman çalışanları ile bu titizliği mükemmel bir şekilde sağlamaktadır. Küvet üstüne uygulanan kabinler ile banyo alanı daralmamış olur. Ve tabii ki gözden çıkardığınız banyo küvetinize de tekrar kavuşmuş olursunuz.

Küvet üstü modellerin montaj sonrası görüntüsünü merak ediyorsanız, https://cinarjakuzi.com/mika-plastik-dusakabin-bursa-mika-plastik-dusakabin-fiyatlari-bursa/ linkine tıklayabilirsiniz. Modeli beğenip Çınar Duşakabin ile iletişime geçerseniz duşakabin fiyatları Bursa noktasında da daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mika Cam Duşakabinde Sabit ve Çalışır Sistemler

Mika veya cam modellerden birini satın almaya karar verdiğiniz çalışır ve sabit panellerinin nasıl olacağı konusunda da firmaya isteğinizi belli etmelisiniz. Yukarıda belli ettiğimiz düz, panelli, beyaz profilli mika cam duşakabinlerin boyutu değişkenlik göstermekle beraber sistemleri farklıdır. 1 sabit, 2 çalışır Duşakabin modelleri Bursa olduğu gibi 2 sabit 2 çalışır kabinlerde firma içinde mevcuttur.

Sizler, isteğinize göre dilediğiniz sistemden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. 1 sabit, 2 çalışır kabinler genel manada boyut anlamında daha dardır. Müşteri, kabine girmek veya çıkmak istediğinde iki kapıyı birden aralayabilir ve kullanabilir. Bu durumda hareket tek yönlüdür. Sağ veya sol olmak üzere tek yöne kapılar hareket edecektir.

2 sabit, 2 çalışır sistemde ise hareket iki yönlü olacaktır. Kabin kollarını iki yandan çekip aralayabilirsiniz. Piyasada gördüğümüz iki farklı duşakabin çeşitleri Bursa da makul sayıda tercih edilmektedir. Kabin sistemleri hakkında detaylı bilgiye Çınar Duşakabin web sitesinde yer alan iletişim numaralarını tuşlayıp arayıp erişebilirsiniz. Ya da mobil mesaj uygulamasından pratik bir şekilde mesaj atıp duşakabin fiyatları Bursa veya başka konu hakkında bilgi almak istediğiniz belli edebilirsiniz.

BÜYÜKORHAN, GEMLİK, GÜRSU, HARMANCIK, İNEGÖL, İZNİK, KARACABEY, KELES, KESTEL, MUDANYA, MUSTAFAKEMALPAŞA, NİLÜFER, ORHANELİ, ORHANGAZİ, OSMANGAZİ, YENİŞEHİR, YILDIRIM

 

Çınar Jakuzi

Jakuzi sistemleri hakkında bilgi almak için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN ARA
×