Duşakabin Modelleri Bursa

duşakabin fiyatları bursa

Duşakabin Çeşitleri Bursa

Duşakabin bursa cam desenleri, müşterilerin her türlü zevkine hitap edebilmektedir. İstediğiniz bir deseni bulmanız sadece dakikalarınız alır. Özellikle Çınar Duşakabin gibi kompakt bir firma ile çalışıyorsanız saniyeler içerisinde size olan modeli seçebilirsiniz. Peki nedir bu cam desenleri ve ne işe yararlar?

Duşakabin cam desenleri, duşakabin camlarındaki estetiksel şekillere verilen isimdir. Bu şekillerin çeşitleri; geometrik, bitki, çizgi veya daha farklı şekillerde karşımıza çıkarlar. Fiyatına ve bize olan zevkine göre de cam desenleri çeşitlenir. Kimi zaman bu desenler fabrikadan hali hazırda şekilde bulunmaz. Bu zamanlarda özel siparişler gerçekleşir.

Ne İşe Yarar?

Duşakabin modelleri Bursa içinde bulunan cam desenlerinin iki farklı amacı bulunmaktadır. Birinci amaç; dışarıdan gelen bireyin kabin içindeki görüşünü kısıtlamaktır. Bu amaçla klasik cama, buzlu cam eklentisi gerçekleşir. Bildiğiniz gibi bu buzlu cam, bireyin görüşünü kısıtlar. Cam estetiği korunurken görüş yok olur. Ebeveyn banyoları için mutlaka tercih edilmesi gereken cam modellerinin başında gelir.

İkinci bir amaç ise kesinlikle estetiktir. Duşakabin cam desenleri, her kesime veya her bireye hitap edebilecek tasarımlara sahiptir. Bu tasarımların çeşidini ilk başlıkta ufak bir şekilde vermiştik. Her bir desen diğerinden farklı şekillerde bulunmaktadır. Her desenin fiyatı da tabii ki farklıdır. Kabine ayrı bir aura katan bu desenler, renklenebileceği gibi boyutu da değişebilmektedir. Yani bir model (eğer standart bir boyutta değilse) tasarımın boyutu yükselebilir veya alçalabilir. Bazı Bursa duşakabin firmaları bu özgürlüğü müşterilerine en iyi şekilde sağlarlar.

Çiçekli Cam Desenleri

Duşakabin camları içerisinde en çok tercih edilen desen türü, kesinlikle çiçek türlerinin desenidir. Özellikle kadınların tercihi olan bu desenler, banyonuzda bulunan duşakabininizi çok farklı bir konuma yerleştirir. Klasik bir kabinden farkını ortaya koyar. Cam desenleri ön plana çıkar. Banyonun kasvetli aurası ortadan kaybolur. Estetiksel olarak kendini kanıtlamış, mükemmel bir desen türü olarak karşımıza çıkar çiçek desenli kabinler.

Bursa duşakabin fiyatları, cam desenli modellerde ise çok değişkenlidir. Cam desenlerinde fiyata etki edebilecek en büyük unsur, cam deseninin nasıl bir alan kapladığıdır. Bazı çiçekli desenlerin kapladıkları alan, diğer desenlere göre çok daha fazladır. Bu durum, cam desenin kabin içindeki fiyatına büyük bir tesir eder.

Çiçekli Cam Desenlerinin Çeşidi

Çiçek dediğimiz zaman ilk aklımıza gelen desenler ne ise, kabinlerde de o desenler kabul edilmektedir. İlk aklımıza gelen ise tabii ki güllerdir. Bursa duşakabin desen çeşitleri, güllerden ibaret olmamakla beraber en çok tercih edilen desen çeşidi olma özelliği de taşımaktadır. Bu desen, renklendiği için çok daha harika bir görüntü elde edilebilmektedir.

Papatya, lale, lavanta gibi desenlerde çiçekli cam desenleri kategorisinde yerlerini alabilmektedir. Özellikle lavanta rengi ile beraber gelen mor tonlar, kabinde harika bir görüntüyü çağrıştırır. Papatya rengi ile beraber gelen sarı renk veya lale ile gelen kırmızı, turuncu renkleri duşakabinde güzel bir renk şölenini ayağınıza getirebilmektedir.

Geometrik Cam Desenleri

Geometrik desenler, camlarda çokça tercih edilen desenlerin başında gelmektedir. Bursa duşakabin firmaları, çiçekli desenlerin harici geometrik desenlerin üretimini de desteklemektedir. Klasik tarzdan hoşlanan insanlar veya çok cafcaflı bir banyo istemeyen insanlar geometrik desenleri tercih edebilirler. Bu tür desenlerin şekilleri oldukça fazladır.

Geometrik desenlerin başında ise kare veya dikdörtgen desenlerin varlığıdır. Bu tür desenler, klasik tarzlar içerir. Fakat klasik tarz, banyonun estetiğine önemli bir ölçüde etki eder. Siyah renk banyo modelini tercih edenler, geometrik şekilli cam desenlerini kullanabilirler. Genelde bu tür modellerin desenler; minimal bir düzeyde başlayıp yavaş yavaş boyutları artarak ilerlemektedir.

Desenli Camlar Sağlıklı Olur Mu?

Bursa duşakabin fiyatları, ne kadar değişkenlik gösterirse göstersin camların sağlığı aynıdır. Fiyatlardaki hiçbir değişiklik, camların sağlamlığına etki etmez. En düşük bütçeli cam bile aynı sağlamlığa sahiptir. Bu bakımdan fiyatlar, sadece estetiksel farklar için var olmaktadır. Diğer türlü fiyatların farklılığı, sağlamlık için bir önem arz etmez. Özellikle Bursa menşeili firmalar, bu sağlamlığı garanti eder. Çınar Duşakabin ise bu firmaların başında gelmektedir. Bursa duşakabin modelleri kapsamındaki her bir model, Çınar Duşakabin sayesinde ayrı bir sağlamlığa veya özveriye sahip olmaktadır.

Çınar Jakuzi

Jakuzi sistemleri hakkında bilgi almak için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN ARA
×