jakuzi modelleri jakuzi jakuzi fiyatları jakuzi firmaları Jakuzi Fiyatları Ankara Jakuzi Fiyatları Ankara

Güzel İlimiz Ankara’ya Jakuzi modellerini Sigortalı Ambarla Gönderim Sağlamaktayız.

Jakuzi Fiyatları Ankara

Evlerin vazgeçilmezi, otellerin ve tatil konutlarının göz bebeği, yaşlı genç fark etmeden herkesin rahatlıkla kullanabildiği jakuzi modelleri Ankara; bugünkü yazımızın konuğu. Hepimiz jakuziler hakkında az veya çok bir fikre sahibiz. Peki jakuzilerin modelleri hakkında bir fikrimiz var mı? Eğer yoksa doğru yerdesiniz. Bugün bu başlığımızda jakuzilerin modelleri hakkında sizleri bilgilendirirken bilmeniz gereken her noktaya değineceğiz. O zaman lafı da fazla uzatmadan alt başlıklarımıza doğrudan bir giriş yapalım.

Yuvarlak Jakuzi Modeli

Jakuzinin terim olarak vücut bulmuş hali ile yazımıza başlayalım. Karşınızda yuvarlak jakuzi Ankara, veya diğer ismi ile lüks küvet! Lüks olarak sınıflandırılmasının nedenleri değişir fakat gelin ilk tasarımından başlayalım. Adından da anlayabileceğiniz üzere yuvarlak hatlara hatta tam olarak daire şeklinde satışa sunulan yuvarlak jakuziler, en çok tercih edilen küvetlerin başında gelmektedir.

Bunun nedenleri, işte daha önce de bahsettiğimiz lüks sıfatının alma nedeni. Öncelikle bahsedelim ki jakuziler, kapasitelerine göre bir fiyat skalası belirler. Tabii ki sadece kapasitelerine göre belirlemez. Lakin kapasite önemli bir etmendir. Bir jakuzinin fiyatı, diğer jakuzilere nazaran bir hayli yüksekse bilin ki o jakuzinin kapasitesi oldukça fazladır. Genelde bu tip jakuzi fiyatları Ankara; 4, 6 hatta 8 kişilik olarak yükselmektedir.

Yuvarlak jakuziler, bu kapasitelere sahip tek model olarak karşımıza çıkar. Yani bir müşteri hem yüksek kapasiteli jakuzim olsun hem de dikdörtgen bir model olsun diye firmaların karşısına gelirse alacakları cevap; sadece yuvarlak modeller var olacaktır. Bu yüzden bu tip jakuzilerin fiyatları daha bir yukarıdadır.

Hadi gelin biraz da işlevinden bahsedelim. Her jakuzide olduğu gibi bunda da motor, küvet yeri, aktarıcı kablolar ve tabii ki jet motorları bulunmaktadır. Jet motorlarının sayısı her yuvarlak jakuziye göre değişkenlik gösterir. Bu, sadece yuvarlak modele has bir özellik değildir. Jakuzi firmaları Ankara dahilinde bulunan her bir jakuzinin jet motorları adet olarak farklılık gösterecektir.

Jakuzi Fiyatları Ankara sistemler

Eko ve Lüks olarak adlandırmalar alırlar. Sistem 1 de kısaca sadece yanlarda motorlar vardır. Sistem 2’de hem yanlarda hem de zeminde motorlar mevcuttur. Jakuzilerin aparatları da en çok yuvarlak modellere yakışır. Örnek vermek gerekirse ahşap veya led kaplama yaptırıyorsanız yuvarlak jakuzide diğerlerinden daha albenili duracaktır. Bu bakımdan hem işlevsellik yönünden hem de estetiksel olarak her zaman yuvarlak jakuziler bir adım öndedir.

Dikdörtgen Jakuzi Modeli

Sırada bir diğer çok tercih edilen modelimiz var. Karşınızda dikdörtgen jakuzi modelleri Ankara! Evet, bu harika jakuziye dışarıdan bakacak olursanız sıradan bir küveti ile birbirini ayırt etmeniz oldukça zor olacaktır. Bu bakımdan sizlere hak veriyoruz. Bir hayli normal küvetlere dışarıdan benzerler. Fakat içeriye baktığınızda jakuzinin ihtişamını yakalayabilirsiniz.

Dikdörtgen modeller tek veya iki kişilik olarak satışı yapılır. Sistemleri ise yuvarlak jakuziyle birebir aynıdır. Aynı şekilde sistem 1 ve sistem 2 modelleri mevcuttur. Unutmamamız gereken ve bir nokta vardır. Yuvarlak modelin başlığında değinmedik fakat her jakuzinin yerden yüksekliği veya eni aynı değildir. Müşteri isteğine göre ölçüler belirlenir. Tabii ki hali hazırda belli başlı jakuzi Ankara de mevcuttur. Müşteri istediği taktirde onu seçip imalat aşamasını beklemeden tedariki isteyebilir. Buna elbette hakkı vardır.

Dikdörtgen modellerde bahsetmemiz gereken şey ise yerleşiminin kolay olmasıdır. Köşeli bir yapıya sahip olduğundan banyonun veya odanın her hangi bir kenar yerine tabiri caizse ‘’cuk’’ diye oturur. Elbette köşe noktalarında da tercih edebilirsiniz. Dikdörtgen modeller firmalar tarafından orta standart bir model olarak görünür. Bunun nedeni yuvarlak jakuzinin fiyatından uygun olması ve bahsetmediğimiz oval modelden daha işlevsel olmasıdır. Anlayacağınız tam anlamıyla orta sınıf bir üründür.

Oval Jakuzi Modeli

Oval jakuziden bahsediyorsak jakuzi fiyatları Ankara yazımızın her zaman bir köşesinde olmalıdır. Çünkü oval modeller, ekonomik jakuzilere harika bir örnektir. Ben jakuzinin konforunu yaşam istiyorum fakat fiyatlar uçmuş vaziyette, ne yapabilirim? Diyenlerden birisi iseniz oval modelleri satın almaktan asla gecikmeyin.

Sistemler elbette iki farklı şekilde bu modelde de mevcuttur. İki farklı şekilde kapasite mevcuttur. Bir kişilik ve iki kişilik olarak. Tek kişilik alırsanız elbette daha ekonomik bir jakuziyle karşılaşırsanız. Fakat aldanmayın çift kişilik ile arasında çok uçuk bir fark yoktur. En azından Çınar Jakuzi’de böyle bir durum söz konusu değildir. Diğer jakuzi firmaları Ankara çok daha büyük bir fiyat farkı koyabilir.

jakuzi Ankara, Jakuzi modelleri Ankara, jakuzi fiyatları Ankara, Jakuzi Firmaları Ankara, Küvet Modelleri Ankara, Küvet Ankara, Küvet Fiyatları Ankara, Çift Kişilik Jakuziler Ankara

Akyurt, 

Altındağ, 

Ayaş, 

Balâ, 

Beypazarı, 

Çamlıdere, 

Çankaya, 

Çubuk, 

Elmadağ, 

Etimesgut, 

Evren, 

Gölbaşı, 

Güdül, 

Haymana, 

Kahramankazan, 

Kalecik, 

Keçiören, 

Kızılcahamam, 

Mamak, 

Nallıhan, 

Polatlı, 

Pursaklar, 

Sincan, 

Şereflikoçhisar

Yenimahalle

HEMEN ARA
×