jakuzi modelleri jakuzi jakuzi fiyatları jakuzi firmaları  

Çınar Jakuzi ile Evinizde Fark Yaratın

Günümüz dünyasında biliyoruz konfor artık her şey. Böyle bir durumda da insanlar her daim konforu aramak durumunda kalıyor. İşte Çınar Jakuzi Denizli, sizlerin ve sevdiklerinizin konforunu en harika şekilde sağlayan firmalardan bir tanesi durumunda. Bursa’nın en çok tercih edilen firması, Çınar Jakuzi’ye gelerek konforun anahtarını ilk elden teslim alabilirsiniz.

Peki nedir Çınar markası ve ne iş yapar? Duşakabinden jakuziye birçok ürünün imalatını, tedarikini veya montajını üstlenen Çınar markası, tam tamına 16 yıldır bu sektörün duayeni konumunda. Duşakabin modelleri ile fark yaratan marka, jakuzi modelleri Denizli ile de kendi markasını bir üst konuma çıkarıyor. Fakat bu yazımızın konusu jakuziler olduğu için bizler, jakuziler üzerinden giderek Çınar Jakuzi’yi tanıtacağız.

Çınar Jakuzi Modelleri

Her firmanın kendine has bir özelliği vardır. Çınar Jakuzi’nin en büyük özelliği ise müşterileri ile iletişimi ve en son kalite ürünleri. Bu kaliteyi her küvet modelinde görmemiz mümkündür. Peki nedir Çınar Jakuzi’de bulunan jakuziler? O zaman gelin ufak ufak geçelim ve hepsinden bahsedelim. İşte Çınar Jakuzi’nin küvet modelleri!

Dikdörtgen Jakuzi

Firmaların duayen modelinden başlayalım. Karşınızda dikdörtgen küvet. Jakuzi firmaları Denizli, en az bir adet olması kaydıyla dükkanlarında veya mevcut malzemelerinin bulunduğu yerlerde hali hazırda bir dikdörtgen modeli bulundururlar. Çınar Jakuzi’de bu durum bir adım ileri giderek, neredeyse her kapasitede veya her şekilde dikdörtgen jakuziyi görmeniz mümkün haldedir.

Diğer firmaların aksine Çınar Jakuzi’de bir değil en az iki dikdörtgen modele rastlarsınız. Bu da sizin modeli beğenmeniz halinde anında tedarikinin sağlanacağı anlamına geliyor. Hız, hizmet ve kalitenin ortak adresi Çınar Jakuzi’de dikdörtgen modellerin siparişini geçmeniz ve montajını beklemeniz sadece birkaç gününüzü alacaktır.

Modeller jakuzi fiyatları Denizli değişkenliğe beraber oldukça çeşitlidir. Fakat genel olarak ele alacak olursak, Çınar Jakuzi’de bulunan dikdörtgen modeller, tek ve çift kişilik olarak satıştadır. Aynı şekilde sistem 1 ve sistem 2 olarak da satışta bulunan modellerin birçoğunda hali hazırda jakuzinin mevcut aparatları bulunmaktadır. Tabii ki ekstra ücret dahilinde firma ile anlaşıp çeşitli aparat yelpazesinden birkaçını da modelinize ekletebilirsiniz.

Oval Jakuzi Denizli

Çınar Jakuzi’de mutlaka en az bir modeli bulunan bir diğer model ile devam ediyoruz. Karşınızda oval jakuzi modelleri Denizli ! Ekonomik ve prestijli bir jakuziye ev sahipliği etmek istiyorsanız oval jakuziler tam sizlere göre bir seçenek olacaktır. Yuvarlak hatları ve asimetrik görüntüsü ile oldukça şık duran bu jakuziler, en az bir en fazla iki kişi kapasiteli olarak satışta bulunmaktadır. Oval jakuziler, asimetrik jakuziler ve D tipi jakuziler ile birlikte anılsa da tasarımı oldukça farklı durmaktadır.

Bu noktada firmanın jakuzilere uygulamış olduğu terminoloji değişebilir. Bu yüzden bir jakuziyi satın almak istiyorsanız ilk olarak firma sitesinde bir ziyarette bulunmanız, ardına da firma ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Özellik Çınar Jakuzi gibi kompakt bir firma ile çalışmak isterseniz bu süreçler çok daha pratik veya kolay hallolacaktır.

Yuvarlak Jakuzi Denizli

Geldik en çok tercih edilen ve diğerlerine göre biraz daha lüks kaçan modele. Yuvarlak jakuziler, ismi ile tasarımını bizlere söylemektedir. Yuvarlak küveti ve yüksek kapasitesi ile hidro masaj keyfini en iyi şekilde karşılayan bu jakuziler, müşteriler tarafından en çok beğenilen ve tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Bu jakuzileri diğer modellerden ayıran en büyük fark ise tasarımın vermiş olduğu yüksek kapasitedir.

Spa, spor salonu, yüzme havuzu ve diğer aktivite salonlarında mutlaka bulunan yuvarlak jakuziler, 8 kişiye kadar kullanıma açık bir modeldir. Fakat bu jakuzinin tek avantajı bu değildir. Jakuzi fiyatları Denizli değişmekle beraber jakuzinin aparatları en çok bu modelde kurulur. Örnek vermek gerekirse ahşap kaplama veya led kaplama seçeneklerini değerlendirmeye alırsanız en şık duracak olan model kesinlikle yuvarlak modeller olacaktır.

Çınar Jakuzi ile Kendinize Bir Güzellik Yapın!
Bursa merkezli firma, jakuziden mevcut beklentinizi en iyi karşılayacak firmanın başında gelmektedir. Size sadece satış öncesi değil satış sonrası da iletişimini kesmeyen firma, müşterilerini memnun etmekte asla geri durmamaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun Çınar Jakuzi’ye başvurabilir ve diğer jakuzi firmaları Denizli aksine eksiksiz bir hizmet alabilirsiniz.

 • Merkezefendi
 • Pamukkale
 • Acıpayam
 • Babadağ
 • Baklan
 • Bekilli
 • Beyağaç
 • Bozkurt
 • Buldan
 • Çal
 • Çameli
 • Çardak
 • Çivril
 • Güney
 • Honaz
 • Kale
 • Sarayköy
 • Serinhisar
 • Tavas

 

HEMEN ARA
×