Sistem 1 Masaj Adeti 22 Adet Fiyatı : 30300 TL

1.Sınıf Akrilik Gövde , Ön ve Yan Panel

22 Adet Yanlardan Masaj Jeti

2 Adet 1,20 Hp Motor

2 Adet Yastık, 2 Adet Tutamak

1 Adet Led Lamba, 1 Adet Jakuzi Çeşmesi

Kumandalı Gider, Su Basınç Ayar Düğmesi,

__________________________________________

Sistem 2 Masaj Adeti 41 Adet Fiyatı : 41100 TL

1.Sınıf Akrilik Gövde , Ön ve Yan Panel

22 Adet Yanlardan Masaj Jeti

19 Adet Zeminden Masaj Jeti

3 Adet 1,2 Hp Motor

2 Adet Yastık, 2 Adet Tutamak

1 Adet Led Lamba, 1 Adet Jakuzi Çeşmesi

Kumandalı Gider, Su Basınç Ayar Düğmesi,

__________________________________________

Sistem 2 Masaj Adeti 41 Adet Fiyatı : 47100 TL

DİJİTAL SİSTEM

Fm Radyo, hoparlör, Jakuzide Dijital Kontrol

1.Sınıf Akrilik Gövde , Ön ve Yan Panel

22 Adet Yanlardan Masaj Jeti

19 Adet Zeminden Masaj Jeti

2 Adet 1,20 Hp Motor

2 Adet Yastık, 2 Adet Tutamak

1 Adet Led Lamba, 1 Adet Jakuzi Çeşmesi

Kumandalı Gider, Su Basınç Ayar Düğmesi,

__________________________________________

Jakuzilerde Sistem 1 ve Sistem 2 ne anlama gelmektedir. ? İncele.

Bursa Ücretsiz Montaj 4 ve üstü Alımlarda Ek montaj Ücretiyle Tüm Şehirlere Montaj Hizmeti.

*jakuzi *jakuzi modelleri *jakuzi fiyatları *Jakuzi Firmaları *Tek kişilik jakuzi *Çift kişilik jakuzi  *Dikdörtgen jakuzi  *Oval jakuzi *Yuvarlak jakuzi, 190×150 Çift Kişilik Jakuzi, 190×150 Çift kişilik Jakuzi

 

Jakuzi Kurulumu Sonrası Sormamız Gereken Sorular? 190×150 Çift kişilik Jakuzi

190×150 Çift kişilik Jakuzi, Jakuzi modelleri , çok basit bir şekilde kurulan ürünlerdir. Uzmanlar veya profesyoneller tarafından gerçekleşen bu işlem, bir saat kadar kısa bir sürede bitebilmektedir. Bazı modellerin kurulumu biraz daha fazla olsa da ortalaması bir saattir. Bu aşamadan sonra müşteriler, direkt olarak jakuzileri çalıştırıp içlerine giriyorlar. Peki bu ne kadar doğru?

Aslında doğru olan jakuzinin kurulumu sonrası, çalışması işlemini direkt olarak uzmanın üstlenmesidir. Çünkü uzman, orada jakuziyi çalıştıracak ve olası bir olumsuzluğun önüne geçecektir. Çınar Jakuzi gibi profesyonel şirketler, bunu her model kurulumunda tekrarlar. Eğer başka bir firma ile çalışmışsanız ve bu aşamayı atlamışsanız, personelden jakuziyi çalıştırmasını rica edebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Eğer personel jakuziyi çalıştırmış ve hiçbir sorun olmadığı kanısına varmışsa o zaman direkt olarak kontrolü sizlere bırakacaktır. Sonrasında sizlere ne yapmanız gerektiğini anlatacaktır. Peki bunu nasıl yapar? Öncelikle hangi tuşa bastığınızda hangi eylemin gerçekleşeceğini sizlere izah eder. Jakuzilerin birçoğu, tek bir tuşa basıp çalışarak jet motorlarını da eş zamanlı çalıştırmaktadır.

Bazı jakuzilerde bu eylem, iki tuşa atanmıştır. Nasıl mı? Yani bir tuş, motoru çalıştırırken diğer bir tuş jet motorlarını aktif hale getirir. Bu çok rastlamadığımız ama jakuzi firmaları içinde var olan bir çalışma düzenidir. Her iki durumda da jakuziler sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bazı modellerin jet çalışma tuşu iki adettir.

Genelde bu tuşun varoluş amacı, jet motorlarının hangi düzende çalışmasına karar vermektir. Basit bir dille ifade edersek; bildiğiniz gibi jakuziler, iki farklı sistemle çalışır. Bunlar sistem 1 ve sistem 2’dir. Sistem 1’de bulunan jet motorları tek bir bölgede yani yanlardadır. Fakat sistem 2’de bulunan jet motorları hem yanlarda hem de zeminde yer alır. Bu durumda bazı modellerin jet motoru veya hidro masaj özelliği aktif etme tuşu iki adet olarak karşımıza çıkar.

Jakuzi fiyatları bu noktada değişkenlik gösterebilmektedir. Bir tuş her iki jet motorunu aktif ederken bir tuş sadece zemin jetlerini veya yanlardaki jetleri aktif etmektedir. Bu durum değişebilir. Kimi modellerde tuş ataması yaşanmaz. Tek bir tuş her iki tarafın jet motorlarını da aktif hale getirir. Zaten bu sistemin çalışma metodunu orada bulunan uzman personel izah edecektir.

Nasıl Temizlenir?

Jakuzilerin çalışma sistemini kavrayabildiyseniz bir sonraki öğrenme aşamasına yani temizlik aşamasına geçebilirsiniz. Yukarıdaki başlıkta bahsettiğimiz üzere jakuzi firmaları bünyesinde çalışan personel veya elemanlar, her türlü soruyu cevaplayabilmektedir. Bu noktada içiniz rahat olsun. Jakuziyi nasıl temizlemeniz gerektiğini harfiyen anlatacaklardır.

Genele jakuziler, akrilik denen bir malzemeden imalat edilirler. Akrilik, kir tutmayan, çizik yapmayan, boya tutucu özelliğe sahip olan, çok amaçlı, dayanıklı bir malzemedir. Bu nedenle birçok üründe özellikle de banyo ürünlerinde mütemadiyen tercih edilir. Jakuzi küvetlerinde de durum farksız değildir. Akrilik malzeme jakuzilerde de kullanılmaktadır.

Bu malzemenin temizlenebilmesi; sıcak su yardımı ile olmaktadır. Sıcak su jakuzide oluşan kir ve tortu parçalarını büyük bir ölçüde azaltır. Fakat sıcak suyun etkisini görmek istiyorsanız mutlaka jakuzideki işiniz bittikten hemen sonra yıkamalısınız. Aksi taktirde sadece sıcak su, pek bir etki vermeyecektir. Böyle bir durumda çok ağır kaçmayacak şekilde deterjanlar da kullanabilirsiniz.

Jet motorlarına kaçmayacak şekilde yapılan deterjan kullanımı, daha parlak bir görüntüyü beraberinde getirecektir. Jakuzi modelleri, bu bakımdan işlevsel veya kullanışlı ürünlerdir. Size ve sevdiklerinize temizlik konusunda olsun, kullanım konusunda olsun hiçbir zorluk çıkarmayacaktır. Gönül rahatlığı ile tercih edebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Aklımıza Soru Gelmediğinde

İnsanoğlu heyecanlı bir varlıktır. Pek çok şeyi iş bittikten veya olayın heyecanı üzerimizden kalktıktan sonra idrak ederiz. Sorulacak sorular da onlardan biridir. Personelin de dalgınlığına gelerek evinizden ayrılmışsa bu durum kaçınılmazdır. Peki böyle bir durumda ne yapmamı gerekir. Eğer ki firmanızı iyi seçtiyseniz hiçbir sorun yoktur. Jakuzi fiyatları gibi ekonomik etkenler sorulara engel değildir öyle değil mi?

Örnek vermek gerekirse Çınar Jakuzi’yi seçtiniz diyelim. Onlardan küvet aldınız ve montajını istediniz. Montaj gerçekleştikten sonra kurulumu yapan eleman iş heyecanı veya daha başka birçok nedenle sizlere yapmanız gerekenleri anlatmadı. Direkt olarak evinizden çıktı. Bu durumda Çınar Jakuzi’yi arayabilir ve sormanız gereken soruları sorabilirsiniz. Çınar Jakuzi’de çalışan birçok personel sizlerin sorularını cevaplamakta asla geri durmayacaktır. Bu noktada içiniz rahat olsun.

 

 

 

 

HEMEN ARA
×