Jakuzi Sistemleri Fiyatlara Etki Eder Mi?

l

Jakuzi Sistemleri Fiyatlara Etki Eder Mi?

Jakuzi, iki farklı sisteme sahiptir. İlk sistem ya da diğer adıyla sistem 1, ekonomik modeller olarak sınıflanır. Sistem 2 ise lüks jakuzilerin sınıfına dahil olur. Ancak bir jakuziye lüks diyebilmemiz için sadece sisteminin farklı olması yeterli değildir. Aparat, renk, model veya boyut jakuziyi lüks yapan etmenlerin tamamıdır.

Tüm bu eklentilere sahip olan jakuzinin fiyatı diğerlerine kıyasla daha fazla olacaktır. 2. Sistem 1.’ye kıyasla çok daha fiyatlıdır. Jet motorunun yanlardan harici zeminde bulunuşu ve sayı bakımından fazla olması buna sebep olan en büyük etkendir. Yine de jakuzi fiyatları hakkında net veya kesin bir bilgi almak isterseniz, Çınar Jakuzi’ye başvurabilirsiniz. https://cinarjakuzi.com/iletisim/  adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Sistem 1 Jakuzi Fiyatları

Çınar markası çatısı altında alacağınız küvet, sistem 1’e sahip olacaksa o zaman fiyatı daha da uygun olacaktır. Sistem 1 jakuzilerin jetleri sadece yanlarda yer alır. Tek bir buton barındıran bu jakuziler, aynı buton ile “on”, “off” yapılabilir. Bu durum bile jakuzinin fiyatına etki etmektedir. Çınar Jakuzi’de yer alan sistem 1 jakuzilerin fiyatları, belli başlı unsurlar üzerinden şekil alır. Bunlar sırasıyla;

  • Model
  • Boyut
  • Renk
  • Aparat

Yukarıda verdiğimiz bu unsurlar, Çınar Jakuzi’de satılan sistem 1’li jakuzilerin fiyatlarında oynamaya yapanlardır. Yukarıdaki unsurları kıstığınızda jakuzinizin fiyatı çok daha uygun olacaktır. Diğer jakuzi firmaları aracılığı ile alışveriş yapsanız bile bu durum stabil kalacaktır. Genel olarak sistem 1’e sahip olan jakuzilerin fiyatları bu şekilde değişkenlik göstermektedir.

Sistem 2 Jakuzi Fiyatları

Sistem 1’e sahip jakuzilerin fiyatlarında hangi unsurlar etki yapıyorsa, sistem 2’de de durum aynıdır. Arada hiçbir fark yoktur. Ancak yine de sistem 2 modellerinin fiyatları her zaman daha yüksektir. Çünkü sistem iki içinde yer alan jetlerin sayısı çok daha fazladır. Diğer sisteme kıyasla bu sistemde jetler hem yanlarda hem de zeminde yer almaktadır.

Zemin ve yanlarda bulunan jet, çok daha maliyetlidir. Firmanın bunu karşılayabilmesi için jakuzi modelleri fiyatları daha yüksek tutulmak zorunda kalınır. Jet sayısı yüzünden sistem 2’li jakuzilerin fiyatı çok daha fazla olmak zorundadır. Lakin sistem 1’e kıyasla sistem 2’li jakuzilerin konforu çok daha yüksektir.

Sayıca fazla olan jet bireyi daha çok rahatlatır. Jakuzide yer alan birey sistem 1’e kıyasla daha fazla zevk alır. Konfor fazla olduğu gibi keyif de daha fazladır. Jakuzi içinde keyfinizden ödün vermek istemiyorsanız ve bunun için bütçeniz müsaitse sistem 2’li jakuzilerden yana tercihinizi yapabilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız tercih sizi daha fazla memnun edecektir.

Uygun Fiyatlı Jakuzi Nasıl Satın Alınır?

Uygun fiyatlı bir küvet modeli satın almak istiyorsanız, öncelikle sistem tercihi yapmalısınız. Sistem 1, her zaman çok daha uygun fiyatlı olacaktır. Bunun dışında jakuzinizin modelini de iyi seçmelisiniz. Yuvarlak ya da dikdörtgen modeller çok daha fiyatlıdır. Uygun fiyatlı bir jakuziye sahip olmak istiyorsanız, minimalist bir jakuziden yana tercihinizi kullanmalısınız.

Örneğin oval tercih yapabilirsiniz. Jakuzi modelleri içinde oval küvet çok daha iyi bir seçenek olacaktır. En ve boy anlamında da minimal kalan oval model, sizleri tatmin edeceği gibi bütçenizi de aşmayacaktır. Aparat seçiminizi de sınırlandırmayı deneyebilirsiniz. Aparatlarınızı az sayıda tutmak, jakuzideki fiyatı daha da aşağılara çekmenize yardımcı olacaktır.

Uygun fiyatlı jakuzide renk seçimi de iyi olmak zorundadır. Kırmızı, mavi hatta siyah jakuzide harika duran renklerin başında gelir. Bu renkler jakuzi fiyatları içinde daha üstlere çıkılmasına sebep olacaktır. Jakuziyi sade kullanmayı deneyip beyazdan yana tercihinizi yapmanızı tavsiye etmekteyiz. Bütçenizi korumak isterseniz, beyaz renkli jakuziler çok daha makul olacaktır.

Aparatınızı az sayıda tutup, renk seçmeyip, minimal küvet tercihi yapıp uygun fiyatlı jakuzileri kapınıza getirtebilirsiniz. Bunu ise en güzel şekilde Çınar markası ile yapabilirsiniz. 2006’dan bu yana hizmet veren Çınar markası, sizin için en uygun modeli bulup getirecektir. Diğer jakuzi firmaları aksine Çınar markası, montaj dahil hizmet de verecektir. Eğer Bursa’da ikametgâh ediyorsanız, Çınar Jakuzi’den montaj dahil hizmet alabilir ve iyi bir jakuziye erişme şansı elde edebilirsiniz. Kalitenin adresi Çınar Jakuzi, siz ve aileniz için en doğru tercih olacaktır.

Çınar Jakuzi

Jakuzi sistemleri hakkında bilgi almak için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN ARA
×