Jakuzide Bol Çeşit Uygun Fiyatlar

Jakuzide Bol Çeşit Uygun Fiyatlar

Jakuzi, su ile masaj konforuna sahip olan muhteşem bir üründür. Bu ürünün içinde jetler yer alır. Jetler, jakuzinin alt kısmında yer alan kablolara oradan da su motoruna bağlıdır. Elektrik enerjisini hareket enerjisine çevirerek jetlere aktaran su motoru, jakuzinin modeline göre gücü değişkenlik gösterir

Jetler, emiş veya itiş yaparak kullanıcısına masaj yapar. Hafif ve narin darbeler ile gerçekleşen bu işlem, jakuzide yer alan kişinin isteği üzerine, istenilen zaman dilimine göre sürebilir. Jet sayısı jakuzinin modeline göre de farklılık gösterebilir. Örneğin jakuzi modelleri içinde yer alan ve genelde ekonomik sınıf olarak adlandırılan oval model, sınırlı sayıda jete ev sahipliği yapar.

Çünkü oval modellerin genişliği ve uzunluğu sınırlıdır. Dikdörtgen veya yuvarlak jakuziye kıyasla oval modelin jet sayısı daha azdır. Bu, jakuzinin fiyatına da etki etmektedir. Oval jakuzinin fiyatı, tek sebebi bu olmasa da, jetlerin az olması nedeniyle daha ucuzdur. Dikdörtgen ve yuvarlak jakuzilerde yer alan jetlerin sayısı buna bağlı olarak daha fazladır.

Jakuzi Modelleri

Piyasada bulunan jakuzilere baktığımızda birçok modelin var olduğunu anlayabiliriz. Jakuzi fiyatları konusunda daha mütevazi olarak gösterdiğimiz oval model veya daha geniş olarak sözünü ettiğimiz dikdörtgen ve yuvarlak jakuziler, piyasanın en çok tercih edilen jakuzileri arasındadır. Bu üç modelin dışında yer alan asimetrik ve D tipi jakuziler de yer alır. Diğer jakuzilere kıyasla daha az tercih edilse de firmalar içinde her zaman yer almaktadır.

Özellikle Bursa’da yer alan Çınar markası, amiral gemisi olarak tabir edilen; oval, dikdörtgen ve yuvarlak küvetler harici D tipi ve asimetrik jakuzilerin satışını da gerçekleştirmektedir. Bu konuda, daha doğrusu modeller konusunda profesyonel bir destek almak isterseniz, diğer jakuzi firmaları ile vakit kaybetmeden Çınar Jakuzi’ye başvurabilirsiniz.

2006’dan bu yana sektörde hizmet veren Çınar markası, sadece jakuziler konusunda değil duşakabinler konusunda da sizlere hizmet sağlayacaktır. Çınar markasının daha önce yaptığı montaj dahil hizmet çalışmaları görmek için https://cinarjakuzi.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sistemli Jakuziler

Jakuziler, belli bir sistem etrafında şekil alan ürünlerdir. Dünya veya Türkiye standartlarında bulunan jakuziler, iki farklı sistem ile özelleşir. Bu sistemlerden birisi “Sistem 1” olmaktadır. Diğeri ise “Sistem 2”dir. Bu iki sistem, jakuzi içinde bulunan jetlerin nasıl bir konumda yer aldığını bizlere ifade eder. Peki nasıl mı? Hadi açıklayalım!

Sistem 1

Sistem 1, ekonomik jakuzilerde kullanılan bir sistemdir. Bu sistemde yer alan jetler, küvetin iç kısmında, sadece yanlarda yer alır. Yani jakuziyi su ile doldurduğunuzda ve çalıştırdığınızda beklediğiniz emiş ve itiş hareketi sadece yanlardan gelir. Çok güzel bir hissiyatı olsa da alt tabanda herhangi bir jet olmadığı için konfor sınırlanır.

Sistem 2

Jakuzi fiyatları konusunda endişe etmeyen biriyseniz ve jakuzinizden maksimum keyif almak istiyorsanız, o zaman yapacağınız şey Sistem 2’li jakuzileri kullanmaktır. Sistem 2’li jakuzilerde yer alan jetler hem küvetin yan kısmında hem de zeminde yer alır. Zemin ve yanda bulunan jetler, jakuziden alacağınız keyfi katlar.

Emiş ve itiş yanlardan geldiği gibi zeminden de gelir. Jakuziden çıktığınız anda dinlenmiş, yenilenmiş ve tabii ki rahatlamış hissedersiniz. Lüks olarak tabir edilen jakuzileri incelediğimizde geniş ve uzun küvetin yanı sıra Sistem 2’li jetlerle donatıldığını da görebiliriz. İki farklı sistem arasından tercih yapmak size kalmış ama söz konusu olan şey konfor ve keyif ise adres Sistem 2’li jakuzilerdir.

Jakuzi Aparatları

Jakuziyi farklı kılan şeylerden birisi de aparatlar ile donatılır oluşudur. Jakuzi firmaları, aparat seçimine büyük önem verir. Çünkü aparat, bir jakuziyi işlevsel bir hale getirirken onun değerini de katlar. Bu yüzden çeşitli aparatlar ile donatılmış jakuzilerin klasik ya da sade jakuzilere kıyasla daha fiyatlı olduğunu görebiliriz. Piyasada en çok tercih edilen ve müşterilerin en çok beğendiği aparatlar ise sırasıyla şu şekildedir;

  • Ankastre ürünler
  • Kafa yastığı
  • Led lamba
  • Ahşap kaplama
  • Oturak
  • Tutmaç

Bu aparatlar jakuziyi olduğundan farklı kılarken mevcut ürüne değer katar. Kozmetik açısından da büyük bir estetik yaratan aparatlar, jakuzi modelleri içinde mutlaka ama mutlaka tercih edilmelidir.

 

Çınar Jakuzi

Jakuzi sistemleri hakkında bilgi almak için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN ARA
×