Mika Duşakabin Bursa Çeşitleri

Mika, İngilizcede ‘’lamiated glass’’ anlamına gelir. Bu ismi almasının sebebi, mika yapımında uygulanan veya konulan katmandır. Mikalı cam ismi ile de duşakabin Bursa türevlerinde görebiliriz. İki cam arasında dayanım gücünü arttırmak üzere tasarlanan üçüncü bir katmanın yerleştirilmesi ile ortaya çıkmıştır. Bir petrol türevi olan mika, kırıldığında dağılmayan ve biçimini asla bozmayan bir camdır.

İki cam arasına koyulan bu katmana PVB, renkli veya renksiz olabilmektedir. Polivinil butiral olarak da anılan PVB, bu sayede bildiğimiz mikanın oluşumuna destek verir. Isıl işlem görerek iki cam arasına koyulmaktadır. Isıl işlemden önce yapıştırıcı ile tutması sağlanır. Daha sonra havası alınmış fırınlarda pişirme işlemi gerçekleşir. Duşakabin modelleri Bursa, bu noktada iki farklı isim ile anılır.

Bunlardan biri, bahsettiğimiz üzere mika camlı duşakabinlerdir. Diğeri ise tahmin edebileceğiniz üzere tamperli camlı duşakabinlerdir. Tamperli camlı duşakabinler ile mika cam duşakabinler arasında pekala fiyat farkı mevcuttur. Tamperin bir petrol ürününden üretilmesi ve daha emek harcanması onun tamperli cama göre daha düşük bütçeli olmasına neden olmaktadır. Müşterilerin mika camı tercih etmesindeki en büyük nedenlerden bir tanesi de hiç kuşkusuz bir fiyat tesiridir.

Mika Duşakabin Bursa Çeşitlerinin Tercih Edilme Sebepleri

Yukarıdaki başlığımızda da belli ettiğimiz üzere cam duşakabin fiyatları Bursa ve mika duşakabin fiyatları arasında farklılıklar mevcuttur. Mika cam daha uygun fiyatlıdır. Ve bu sebeple müşteriler cam duşakabinlerden çok mika camlı kabinleri tercih ederler. Mika modellerin tercih edilme sebeplerini maddeleyerek vermemiz de mümkündür;

Eğer mika duşakabinlerin tercih edilme sebeplerine kısa bir cevap verecek olursak, bu yukarıdakileri söyleyebiliriz. Sağlamlık, mika camın tercih edilmesindeki en büyük neden veya faktördür. Mika cam, darbe emici bir üründür. İki katman arasına yerleştirilen PVB, duşakabin Bursa modelini daha sağlam bir hale getirmektedir.

İkinci katman üstüne uygulanan üçüncü katmanın tek iyi özelliği bu değildir. Bununla beraber mika, aldığı darbeleri mükemmel şekilde emerek kırılmayı da en aza indirir. Sıradan camların aksine mika cam, almış olduğu darbelerden dolayı direkt kırılmaz. Direkt kırılmadığı için ise küçük parçalar veya camlar sıçramaz. Cam büyük bir darbede tümden kırılır ve parça bırakmaz.

Duşakabin fiyatları Bursa noktasında daha uygun fiyatlı olan mika kabinleri tercih ederseniz pek çok ayrıcalığa da sahip olursunuz. Yukarıda maddede vermediğimiz bir diğer tercih edilme sebebi de güvenliktir. Mika cam, aldığı darbeden sonra parça parça kırılmaz. Daha önce bahsetmiştik. Böyle olduğu durumlarda sizlerin veya sevdiklerinizin sağlığı da korunur. Camlar küçük olmadığı için batma ve kanama gibi olası tehlikeler önlenir. Kayma veya düşme gibi durumlar da mika kabinle de en aza iner.

Mika Duşakabinde Oval ve Düz Modeller

Tamperli ve Mika cam duşakabin fiyatları Bursa içinde değişkenlik gösteren yegâne etmen, kabinin şeklidir. Mika duşakabin düz veya oval olabilmektedir. İki model arasında pekâlâ bir fiyat farkı mevcuttur. Buna istinaden kabinin boyutu da fiyatta belirleyici bir unsurdur. Kabin eni ve boyu arttıkça kapasitesi de artar. Ve bunla beraber kabin için seçilen malzeme de aynı şekilde artışa uğrar.

Düz ve oval modeller, farklı sistemlere sahip olur. Örnek vermemiz gerekirse bir düz duşakabin, 2 sabit, 2 çalışır profile ev sahipliği yapabilir. Böyle durumlarda duşakabin fiyatları Bursa değişir. Lakin aynı zamanda kabinin kapasitesi ve eni de artar. Bir düz duşakabin; tek sabit sisteme 2 çalışır kapıyla da çalışır.

Sistemlerle beraber oval veya düz modeller küvetli de olabilir. Küvetli olan kabinlerin fiyatı daha yüksektir. Fakat konforu da yadsınamayacak bir gerçektir. Küvet üstü duşakabinlerin yerden yüksekliği biraz daha fazladır. Küvetsiz kabinler de elbette mevcuttur. Bu küvetler müşteri isteğine göre seçilip evlere teslimat sağlanır.

Bazı firmalar ürettikleri ve sattıkları ürünler için montaj hizmeti vermeyebilirler. Çınar Duşakabin, bu firmalardan değildir. Mika veya diğer duşakabin modelleri Bursa için her türlü montaj dahil hizmet firma tarafından sağlanmaktadır. 2006’dan beridir süregelen tecrübeyle Çınar Duşakabin, müşterilerin isteklerini karşılayarak mükemmel hizmeti amaçlarlar.

Siyah Duşakabin Bursa

Duşakabin Bursa artık banyomuzdaki sıradan eşyalar olarak nitelendirilen ürünler olmaktadır. Suyu tek bir yerde toplaması veya hijyene olan etkisi ile bildiğimiz duşakabinlerin banyo estetiğine olan etkisi de yadsınamayacak bir gerçek. Estetiğe olan katkısı ile ön plana çıkan pek çok modele ev sahipliği yapan kabinlerin farklı renkleri de piyasada boy gösteriyor.

Bu renklerden en çok tutulanı veya beğenileni ise siyah kabinler oluyor. Siyah duşakabin modelleri Bursa, mükemmel bir görüntüyü evlerinize getirirken gözlerimizin de pasını siliyor. Banyonuzun yeni trendi olacak siyah duşakabinlere siz de vakit kaybetmeden bir göz atın. Çınar Duşakabin güvencesi ile satın alabileceğini siyah duşakabinlerin konforuna ilk elden sizler şahitlik edin.

Neden Siyah Duşakabin Bursa Modelleri?

Siyah pek çok üründe olduğu gibi duşakabinlerde tercih edilen çok amaçlı bir renktir. Arabalarda, evlerde, kıyafetlerimizde hatta ve hatta teknolojik aletlerimizde kullandığımız siyah renk, şimdi de duşakabinlerimizin yegâne tonu. Lükslüğün birer simgesi haline gelen siyah duşakabin modelleri Bursa, farklılık arayanların ve bu farklılığı renkler ile sağlamak isteyenlerin ilk tercihi haline geliyor. Bunun harici siyah kabinlerin tercih edilme sebepleri olarak şunları saymamız mümkündür;

Siyah rengin duşakabinlerde tercih edilme sebepleri arasında bu yukarıdakileri rahatlıkla yazabilir. Tabii ki tercih edime sebeplerini daha da arttırabiliriz. Yukarıda bizlerin vermiş olduğu bu nedenler, müşterilerin genel olarak siyah kabinleri tercih etme sebepleridir. Daha başka müşteriler, daha başka nedenler ile duşakabin Bursa modellerini tercih etmektedirler.

Siyah Duşakabin Bursa Modellerinin Fiyatları

Fiyat, müşterilerin duşakabinleri tercih etmelerindeki en büyük faktörlerden bir tanesidir. Kimi müşteri kabinlerini bütçesine göre, kimi müşteri ise aruz veya isteğine göre kabinlerini seçerler. Siyah duşakabinler sıradan kabinlerin renklendirilmiş hali olduğundan iki seçeneğe yani arzu veya isteğe göre seçilen kabinler arasına girebilmektedir.

Durum bu şekilde de olduğunda siyah duşakabin fiyatları Bursa normal modellere göre biraz daha fazla olacaktır. Burada firma tercihi son derece önemlidir. Sizler ufak fiyat farklılıkları beklerken firma yüksek fiyatla karşınıza gelebilir ve kabinlerini ona göre sunabilir. Bu durumu yaşamamak için her şeyden önce iyi araştırmak yapmak gerekir. İyi bir araştırma kabinlerin fiyatları arasında gidip gelmenizi veya kararsız kalmanızı engelleyecektir.

Bunun harici siyah duşakabinlerin fiyatlarını belirlemede 5 ana unsurun olduğunu rahatlıklar söyleyebiliriz. Bu unsurlar sırasıyla; kabin boyutu, kabin modeli, cam materyali, küvet durumu, kapı durumu ve cam deseni durumudur. Bu 5 faktör duşakabin fiyatları Bursa konusunda belirleyici rol oynamaktadır.

Ekonomik, siyah duşakabin modellerinden birine sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey basittir. Küvetsiz bir model seçmek, boyutları daha dar olan bir kabini seçmek ve cam seçeneği olarak mikayı seçmek siyah duşakabininizin daha uygun fiyatlara gelmesinde etkili olacaktır. Sizler bu şekilde uygun fiyatlı fakat ihtişamından ödün vermeyen bir duşakabine rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Siyah Duşakabin Burs Montajı

Montaj, duşakabinler söz konusu olduğunda beklenen fakat çoğu firma tarafından yapılmayan bir hizmet olmaktadır. Firma tercihini iyi yapmak bu anlamda sizleri herkesten bir adım daha öne çıkarır. Öyle ki cam duşakabin fiyatları Bursa veya diğer kabin fiyatları fark etmeksizin montaj hizmeti ile daha uygun fiyatlı bir kabine sahip olursunuz.

Eğer firma seçmekte veya bulmakta zorlanıyorsanız, o zaman tercihinizi Çınar Duşakabin’den yana kullanabilirsiniz. Çınar Duşakabin, 2006’dan beri Bursa’da müşterilerine eksiksiz bir hizmet vermektedir. Tam 17 senedir aynı yerinde olan Çınar markası, ürünlerindeki montaj dahil hizmet ile hem kendi bölgesinde hem de Türkiye’nin her yerinde adından söz ettirmiştir.

Çınar Duşakabin, müşterilerin seçmiş oldukları kabinleri itinayla imalat ederek evlerine teslimiyet sağlamaktadırlar. Bunu mükemmel şekilde gerçekleştiren firma, uzman çalışanları sayesinde de müşterilerin evlerinde kusursuz bir kabin montaj hizmeti vermektedirler. Bursa içinde ister cam duşakabin fiyatları Bursa olsun ister diğer kabinler montaj dahil hizmette aynı bütçeyle hizmet sunulmaktadır. Çınar Duşakabin ve Jakuzi bu anlamda kalitesini bir kez daha duyurmayı başarmıştır

Duşakabin Fiyatları Bursa

Duşakabin Bursa sistemleri veya modelleri gün geçtikçe kullanımı artan ürünlerden bir tanesi. Kullanımı artan duşakabinlerin pek çok çeşitte modeli piyasada yerini almıştır. Modeller, mevcut banyonun durumuna, müşteri talebine veya müşteri bütçesine göre seçilmektedir. Duşakabin modellerinin çeşitleri bu bakımdan her evde farklılık gösterebilmektedir.

Duşakabin Bursa Modelleri Nasıl Seçilir?

Banyo dekorasyonlarının vazgeçilmezi ürünü olan Duşakabin modelleri Bursa, iki farklı şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bunlar; mika ve cam duşakabinlerdir. Anlayacağınız üzere ürünlerin modeli, sahip olmuş olduğu cam özelliğine göre isimlendirilir. Fakat ürünün camdan veya mika camdan meydana gelişi ürünü tam olarak izah etmez.

Bir duşakabin modeli sahip olduğu materyalden farklı olarak nasıl bir şekle büründüğüne göre de seçilir. Bununla beraber duşakabinler, cam veya mika ile beraber; dikdörtgen, oval ve kare şeklinde betimlemeler ile müşterilere sunulur. Duşakabin Fiyatları Bursa da bu iskelet sistemine göre değişkenlik göstermektedir. Herhangi bir arama veya araştırma yaptığınızda istediğiniz cam materyalini belli ederken kabinin nasıl bir şekle sahip olduğunu da belli etmeniz gerekir.

Bu anlamda duşakabin firmaları sizlerin istekleri doğrultusunda ürünlerini sunacaktır. Camınızı, kabininizin nasıl bir şekle sahip olduğunu ve boyutunu da belli ettiğiniz sürece daha iyi bir tercih yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Boyut konusunda daha net bir karar verebilmeniz için öncelikle banyonuzun ölçüsünü almanız gerekecektir.

Duşakabin Bursa Modellerinin Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Cam duşakabin fiyatları Bursa veya mika duşakabinlerin fiyatları birkaç farklı faktöre göre değişkenlik gösterir. Fakat ondan önce fiyatlardaki en büyük tesir, firmaya aittir. Firma fiyatları belirler ve ürünlerini piyasaya sürer. Peki firma içinde duşakabin fiyatları neye göre değişkenlik gösterir? İşte etkili olan o faktörler bunlardır;

Duşakabinlerin fiyatları bu 5 temel unsura göre değişkenlik gösterir. Cam duşakabin fiyatları Bursa, bunların pastadan en büyük dilimi alan faktördür. Cam modellerin fiyatları diğerlerine göre daha fazla olur. Eğer cam duşakabinleri seçmek veya banyonuzda kullanmak isterseniz o zaman bütçenizi biraz açmanız gerekecektir. Bütçe konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, Çınar Duşakabin’i tercih etmekten asla geri durmayın.

Çınar Duşakabin, ürünlerinin kalitesinden ödün vermeden müşterilerine fiyat konusunda pekala yardımcı olur. Üstelik Çınar Duşakabin, ürünlerine taksit de yapmaktadır. Taksit imkanı ile diğer firmaların önüne geçen Çınar Duşakabin Bursa şehri başta olmak üzere Türkiye’nin her şehrine hizmetlerini sunmaktadır.

En Çok Tutulan Mika Cam Duşakabin Modelleri

Mika cam, düşük bütçeli duşakabinlerin vazgeçilmez modellerinden bir tanesidir. Bir plastik türevi olan mika, pek çok üründe tercih edilirken duşakabinlerde de aranan materyal durumundadır. Mika; çizilme, darbe emme ve kırılma konusunda oldukça dayanıklı olmaktadır. Bununla beraber mika, fiyat konusunda oldukça tasarruflu bir cam şeklidir.

Mika cam duşakabin modelleri içinde en çok tercih edilen kabinler; oval ve dikdörtgen olanlardır. Oval veya dikdörtgen modellerden sonra ise kare modeller sıralamayı takip etmektedir. Banyo boyutuna veya müşteri isteği üzerine seçilen bu kabin çeşitleri, özelleştirilme yönünden de epey bir zengindir. Müşteri, istediği veya arzu ettiği taktirde ürünlerine küveti yerleştirebilmektedir. Küveti olmayan bir kabin son zamanlarda tercih edilip duşakabin modelleri Bursa içinde revaçta olsa da müşteri istediği taktirde küvet seçeneğini de kullanabilir.

Bununla beraber mika cam duşakabinler farklı renk seçenekleri ile de dikkatleri üzerine çeker. Müşteriler istediği taktirde ürünlerine farklı renkleri uygulayabilirler. Siyah renk duşakabinler sektörde hızla ilerleyen ve bireylerin banyolarında yer edinmeye başlamış yegane modellerden birisi olma durumundadırlar.

Daha farklı olarak mika duşakabin severler, camlarını özelleştirebilirler. Cam desenleri seçme konusunda epey zengin bir yelpazeye sahip olan firmalar dahilinde istedikleri cam desenini mika duşakabinde uygulayabilirler. Elbette burada önemli olan nokta firmanın müşterisine sağlamış olduğu avantajdır. Bazı firmalarda cam deseni veya renk gibi opsiyonlar sunulamayabilir.

Mika duşakabin fiyatları Bursa, şuana kadar saydığımız etmenler ile çeşitlenmektedir. Fiyata etkisi olmayan tek şey ise montaj dahil hizmettir. Ama ne yazık ki bazı firmalar montaj dahil hizmete ekstra bir ücret talep ederler. Çınar Duşakabin bu firmaların ezberini bozarak tüm ayrıcalıklarına ek olarak ürünlerinin imalatından montajına kadar tüm süreci üstlenip müşterilerine eksiksiz veya kusursuz bir hizmet sunarlar.

HEMEN ARA
×