Oval Jakuzi Çeşitleri

Oval jakuzi fiyatları

1 Adet Led Lamba Hediye

OVAL JAKUZİLERİMİZİN TAMAMI YERLİ ÜRETİM VE 2 YIL GARANTİLİDİR.
110×110  Oval Jakuzi Tek Yastık , 1 Adet Led Lamba SİSTEM 1 19500 TL SİSTEM 2 22000 TL
120×120 Oval Jakuzi Tek Yastık , 1 Adet Led Lamba SİSTEM 1 19800 TL SİSTEM 2 22300 TL
130×130 Oval Jakuzi Tek yastık , 1 Adet Led Lamba SİSTEM 1 21100 TL SİSTEM 2 22600 TL
140×140 Oval Jakuzi Çift Yastık , 1 Adet Led Lamba SİSTEM 1 22100 TL SİSTEM 2 23600 TL
150×150 Oval Jakuzi Çift Yastık , 1 Adet Led Lamba SİSTEM 1 22500 TL SİSTEM 2 24100 TL
150×100 Oval Jakuzi Tek Yastık , 1 Adet Led Lamba SİSTEM 1 21100 TL SİSTEM 2 22600 TL

Sistem 1 Jakuzilerde Sadece Yanlarda Masaj Jeti Vardır.

Sistem 2 Jakuzilerde hem yanlarda hem Zeminde Masaj Jeti Vardır.

110 – 120 – 130 cm de Tek yastık 140 – 150 de 2 Yastık vardır.

Oval jakuzi fiyatları

Jakuzi Modelleri Nerelerde Üretilir?

Jakuziler, gün geçtikçe üretimi artan ürünlerin başında gelmektedir. Arz talep durumu, Oval jakuzi modelleri için de geçerlidir. Ne kadar çok talep olursa o kadar fazla model üretilmektedir. Üretimi uzmanlar tarafından yapılırken birçok kişi de test aşamasını uygularlar. Üretim, belli bir denetime istinaden gerçekleştirilmektedir. En azından Çınar Jakuzi’de bu durum böyle işlemektedir.

Peki üretimden kastımız nedir? Jakuziler, bildiğiniz gibi hazır bir şekilde son haliyle üretilmemektedir. Jakuzinin birkaç farklı parçasını bulmamız mümkündür. Bu parçalar, firma sahibi tarafından birleştirilerek tamamlanacaktır. Asla ama asla tek bir parça halinde jakuzileri bulamazsınız. Ancak ikinci el gibi yerlerde Oval jakuzi satın alırsanız tek parça jakuzilerle karşılaşırsanız. Diğer türlü montaj işlemi firmaya aittir.

Parçaların her biri farklı yerlerde üretildiği gibi aynı yerlerde de üretilmektedir. Örneklerle anlatmamız daha doğu olacaktır. Örnek vermek gerekirse jakuzilerde bulunan motoru imalat edeceksiniz. Bunu en kapsamlı biçimde fabrikalarda, en küçük biçimde ise atölyelerde imalat edebilirsiniz. Bölgenin ve alanın değişmesi, jakuzinin üretim sayısı ile doğru orantıda olmaktadır.

Jakuzinin motoru için ayrı bir atölyede veya dükkanda imalat ettiğinizi düşünelim. Bu motoru takmak için bir tekne veya küvet ihtiyacınız olacaktır. Farklı bir fabrikada üretildiği gibi önde gelen firmalardan bildiğimiz üzere tek bir noktadan da  küvetler imalat edilmektedir. Oval Jakuzi firmaları, bu bakımdan iki farklı biçimde üretimlerini gerçekleştirirler. Dediğimiz gibi üretimden sonra montajı ise firmalara aittir.

Üretimden Sonra

Fabrikalarda veya atölyelerde üretilen parçalar, firmanın tesisine intikal eder. Parçalar bu firmaların tesislerinde hazır durur. Eğer acil bir sipariş varsa firmanın deposunda çıkarılan parçalar firma uzmanları tarafından hazırlanır ve müşteri evine kadar yola çıkar. Müşteri yolunda model parçaların nasıl eve çıkacağı konuşulmaktadır. Eğer ki müşteri evi ulaşılması güç bir yerde ise o zaman asansörlü nakliyat için başvurulmaktadır.

Müşterinin evine çıkan jakuzilerin parçaları, profesyoneller tarafından dikkatlice birleştirilmektedir. Montaj, Çınar Jakuzi’de Oval jakuzi fiyatları kapsamında değerlendirilmez. Hizmeti ile jakuzinin fiyatı bir olarak kabul edilir. Hizmeti iki veya üç kişi yapmaktadır. Jakuzinin konumuna veya jakuzinin bölgesi için herhangi bir istek üzerine göre jakuzinin montaj süresi artar.

Montaj sonrası jakuzide ufak bir test uygulanır. Jet motorlarını bir karış aşacak şekilde yani en az şekilde su dökülür. Jet motorları iki farklı şekilde çalışır. Eğer ekonomik bir model ise tek bir çalışma sistemi bulunacaktır. Jakuzide herhangi bir sorun olmadığı tespit edilirse jakuzi ile ilgili yapılacak herhangi bir şey olmadığına kanaat edilir ve evden ayrılır.

Parçalar Bozulursa

Jakuzinin parçaları, belli bir garanti süresine istinaden müşterilere ulaşır. Eğer montajlanan modelde herhangi bir sıkıntı olursa parça değişmesi gerekir. Parça değişmesi için bir uzman gelecektir. Uzman gelerek jakuzide oluşan sorunu tespit eder. Böylece gereksiz bir hizmet vermemek veya gereksiz bir parça siparişi vermemek için durumu garanti altına alır.

Belirlenen parçada sorun olursa eğer, bir telefon ile tespit edilen parçanın yenisi veya benzeri için sipariş istenecektir. Oval Jakuzi firmaları, bu hizmeti mütemadiyen uygular. Uygulamayan firmalar da mevcuttur. Firmanın böyle bir hizmeti sağlayıp sağlamadığını merak ediyorsanız firma ile önceden iletişime geçerek veya ürün hakkında garanti benzeri bilgiler almak için internet sitesine başvurabilirsiniz. Garantili bir ürün, her zaman iyi bir tercih olacaktır.

Bozulan parça üretimden çıkıp firmaya ulaşırsa müşteriye haber edilmektedir. Müşteri, parçanın temin edildiğinden emin olarak parçanın evine gelmesini ister. Yine en az bir çalışan ile personeller eve gelir. Jakuzinin bozulan parçası çıkarılır yerine sıfır parça eklenir. Sıfır parça ile Oval jakuzi modelleri tekrar çalışır. Eğer parçada herhangi bir sıkıntı yoksa, küvet iyi bir şekilde çalışıyorsa çalışan selamını verip evden ayrılacaktır.

Sonuç

Sonuç olarak jakuziler, firmaların talep ettiği ürünlere istinaden üretilmektedir. Üretilen ürünler için firma, o parçaların teminatını ister. Parçalar teker teker gelir ve depoya kalkar. Gelen talep doğrultusunda parçalar kargo araçlarına yerleşir. Yerleşen parça müşteri evine gitmek için yola çıkar. En az iki çalışan ile müşteri evine gidilmektedir. Gidilen evde parçalar jakuzinin kurulacağı olan bölgeye taşınır. Taşındıktan sonra çalışanlar parçaları olması gerektiği gibi birleştirir. Parçaların büyüklüğü veya işlevinin kalitesi, Oval jakuzi fiyatları kapsamına yansır.

HEMEN ARA
×