Yeni Nesil Jakuzi Modelleri

Yeni Nesil Jakuzi Modelleri

Jakuzi modelleri geçmişten günümüze, birçok evin içine girmiş ve orada sıradanlaşmış bir ürün olarak kalmıştır. Geçmişte jakuziler lüks birer ürün olarak görünürdü. Ancak günümüzde jakuzileri incelediğimizde kullanımının geçmişe nazaran yaygınlaştığını fark edebiliriz. İşte tam da bu yüzden jakuzilerin modası yavaş yavaş geçmektedir.

Herkesin aynı gördüğü ve benimsediği modellerden çok, yeni nesil ürünlere yönelmek gerekmektedir. Bu noktada yeni nesil jakuzi, size istediğiniz ve özlediğiniz konforu bahşedecektir. Peki nasıl? Bu yazımızda sizlere yeni nesil jakuzilerden ve nerelerden satın alabileceğinizden bahsedeceğiz.

Jakuzi Modelleri için Yenilik

Dışarıdan bakıldığında jakuziler, sıradan banyo küvetlerine bir hayli benzerlik göstermektedir. Bu benzerliğin asıl kaynağı hem sıradan banyo küvetlerinde hem de eski ya da yeni nesil jakuzilerde kullanılan malzemenin aynı olmasıdır. Her iki üründe de kullanılan malzeme, akriliktir. Akrilik, birçok banyo ürününde gördüğümüz ve kullanımı oldukça yaygın olan bir üründür.

Beyaz olması, kolay temizlenmesi, ucuz olması ve dayanıklı olması sebebiyle jakuzi firmaları tarafından küvet malzemesi olarak akrilik tercih edilmektedir. Yeni nesil jakuzilerde de aynı durum söz konusu olduğundan asıl dikkat çekici nokta küvetin modeli ve diğer kozmetik unsurlardır. Bu faktörler doğrultusunda yeni nesil jakuziler kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Yeni Nesil Küvetler

Küvet, bir jakuzinin ayrılmaz bir parçasıdır. Geçmişte jakuzilerden konu açıldığında akıllarda canlanan görsel, yuvarlak ya da dikdörtgen hatlara sahip bir küvet oluyordu. Bu, jakuzi fiyatları fark etmeksizin herkesin aklında canlanan bir görseldi. Lakin günümüz dünyasında modern ve yenilikçi jakuzileri kontrol ettiğimizde bu görselin çokça değiştiğini gözlemleyebiliriz.

Artık akıllara ilk gelen yuvarlak veya dikdörtgen bir ürün değildir. Yeni nesil küvetler şu şekilde sıralanabilmektedir;

  • Oval
  • D Tipi
  • Asimetrik

Bu küvet türleri yenilikçi jakuzide yer alan modellerdir. Oval, D tipi ve asimetrik olarak sıralanan jakuzi modelleri, pek çok müşterinin beğendiği ve tercih ettiği modeller olarak akıllarda yer etmiş durumda. Yeni nesil jakuziler, bu küvetlerin temelleri üzerinde oluşurken modernite ve ihtişam beraberinde geliyor.

Yeni Nesil Kozmetik

Yeni nesil jakuzileri farklı kılan şeylerden bir tanesi de kozmetiktir. Kozmetiği muhteşem bir şekilde ürününüzde görmek istiyorsanız, yapmanız gereken şey aparatlar ile ürünü donatmaktır. Jakuzide yer alan aparatların sayısı, jakuzi fiyatları kapsamında değişebilmektedir. Kimi modelde aparat sayısı oldukça az olurken kimi modellerde aparat, baştan sona kadar dolu olabilmektedir.

Yeni nesil diye tabir ettiğimiz jakuzilerde yer alan aparat sayısı, bir hayli fazladır. Bu yüzden eğer bütçenizi çok aşmamaktan yanaysanız ama yine de yeni nesil bir jakuziyi evinizde görmek istiyorsanız, yapmanız gereken şey aparatlardan kısmak olacaktır. Aparatlardan sadece birkaç önemli unsuru ürününüzde yer etmek işlerinizi bir hayli kolaylaştıracaktır.

Led

Jakuzi de yer alan ve en çok beğeni alan aparat kuşkusuz led lambalardır. Yeni nesil jakuzide yer alan aparatları incelediğimizde ve bu aparatlar için bir liste yapmaya kalktığımızda ilk sıraya şüphesiz ledleri sayarız. Ledler, jakuziyi gösteren ve onu pazarlayan en büyük etmenlerin başında gelir. Led, küçük bir modeli büyük gösterir, büyük bir jakuziyi ise daha ihtişamlı gösterir.

Ayrıca aydınlatması kendi içinde olduğu için ekstra bir elektrikle aydınlatma sağlamanıza gerek yoktur. Yeni nesil jakuzi modelleri, led lambalar ile donatılmıştır. Hem zeminde hem de yanlarda bulunan ledlerin rengi ise kullanıcısına göre farklılık göstermektedir. Mavi, kırmızı, mor ve yeşil en çok tercih edilen renklerin başında gelmektedir.

Yeni Nesil Jakuzileri Nereden ve Nasıl Satın Alabiliriz?

Yeni nesil jakuzileri incelediğimizde, satım alımların firmalar aracılığı ile gerçekleştiğinizi görebiliriz. Yurtiçinde gerçekleşen ya da gerçekleşecek olan jakuziler, firmalar aracılığı ile müşteriler ile buluşmaktadır. Klasik jakuziler ile beraber firmalardan yeni nesil jakuzileri de satın alabilirsiniz. Ancak kafanızda net bir firma tercihi yoksa, o zaman size bir önerimiz var.

Türkiye’nin saygın ve bilinen yüzü Çınar markası, size istediğiniz jakuziyi en uygun fiyattan sunacaktır. Diğer jakuzi firmaları aksine Çınar Jakuzi’den yeni nesil jakuzileri montaj dahil hizmet ile satın alabilirsiniz. Montaj dahil hizmet veren Çınar markası, aynı zamanda duşakabin hizmeti de vermektedir. Firmanın geçmiş işleri için Çınar Jakuzi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Çınar Jakuzi

Jakuzi sistemleri hakkında bilgi almak için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN ARA
×